Lodowisko Nowohuckiego Centrum Kultury

NCK zaprasza łyżwiaży na lodowisko! Dzięki swojemu położeniu w samym sercu dzielnicy lodowisko jest doskonale skomunikowane z nowohuckimi osiedlami i stanowi doskonałą ofertę spędzenia wolnego czasu dla całych rodzin. Lodowisko jest także wykorzystywane do przeprowadzania zajęć z wychowania fizycznego dla okolicznych szkół podstawowych i gimnazjów.

Akademia Dziennikarska Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży czyli praktyczna nauka zawodu. SCKM zaprasza wszystkich zainteresowanych dziennikarstwem radiowym – uczniów szkół średnich oraz studentów!

Zajęcia dla dzieci w NCK
Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232
Kraków

W nowym sezonie kulturalnym proponujemy dzieciom znane z lat ubiegłych i sprawdzone zajęcia teatralne, muzyczne, plastyczne, taneczne, sportowe i rekreacyjne oraz, tak jak co roku, kilka nowości.  

zajęcia dla mam
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
ul. Papiernicza 2
Kraków

Mamo, nie siedź w domu! W ramach spotkań w Strefie Rodzica w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” powracają zajęcia fitness dla mam i kobiet w ciąży. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek w podziale na dwie grupy. Obowiązują zapisy.

 Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
Aleja Pokoju 68
Kraków

Ogród Doświadczeń im. S. Lema to ekspozycja plenerowa, działająca w sezonie letnim od końca kwietnia do końca października. Jest to pierwszy sensoryczny park w Polsce, którego siedziba mieści się na terenie Parku Lotników Polskich w Nowej Hucie. 

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”
Dom Harcerza
ul. Reymonta 18
Kraków

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ulicy Reymonta 18 w Krakowie to miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań i pasji, odkrywanie talentów i pobudzanie kreatywności, a także doskonalenie zdolności.

Centrum Lokalnej Kultury Kulinarnej Marchewka Bistro to przedsięwzięcie Fundacji Partnerstwo dla Środowiska, które powstało w ramach realizacji przez Fundację projektu Produkt Lokalny Małopolska. Celem jest popularyzacja  idei zdrowego odżywiania na bazie składników pochodzących z lokalnych, tradycyjnych gospodarstw rolnych.

Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa
Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa
ul. Księdza Franciszka Blachnickiego 1
Kraków

Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa (KZSzB) o uprawnieniach szkoły publicznej jest jedyną tego typu szkołą w Polsce.
Nadzór nad działalnością edukacyjną Szkoły sprawuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poprzez Centrum Edukacji Artystycznej.

Krakowska Fundacja Kultury Baletowej
Krakowska Fundacja Kultury Baletowej
ul. Księdza Franciszka Blachnickiego 1
Kraków

Krakowska Fundacja Kultury Baletowej (organ prowadzący Krakowską Zawodową Szkołę Baletową), została założona w 2002 r. Celem Fundacji jest wspieranie rozwoju sztuki baletowej poprzez edukację, prezentację sztuki baletowej i organizację innych przedsięwzięć kulturalnych.

urodziny dziecka krakow
Dom Zwierzyniecki
Królowej Jadwigi 41
Kraków

Zorganizuj urodziny dla dziecka w formie warsztatów tematycznych związanych z dziejami Krakowa, w szczególności Zwierzyńca, krakowskimi zwyczajami i legendami lub dawnymi grami i zabawami z podwórka.

Chatka Małolatka
Chatka Małolatka
ul. Reymonta 18
Kraków

Drodzy Rodzice! Chatka Małolatka to miejsce stworzone z myślą o Waszych pociechach. Zapewniamy profesjonalną opiekę nauczycieli-instruktorów posiadających kwalifikacje i doświadczenie i lubiących dzieci. Posiadamy bogatą ofertę zajęć, które poprzez swoją różnorodność zapewniają wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka.