Lodowisko Nowohuckiego Centrum Kultury

NCK zaprasza łyżwiaży na lodowisko! Dzięki swojemu położeniu w samym sercu dzielnicy lodowisko jest doskonale skomunikowane z nowohuckimi osiedlami i stanowi doskonałą ofertę spędzenia wolnego czasu dla całych rodzin. Lodowisko jest także wykorzystywane do przeprowadzania zajęć z wychowania fizycznego dla okolicznych szkół podstawowych i gimnazjów.

Akademia Dziennikarska Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży czyli praktyczna nauka zawodu. SCKM zaprasza wszystkich zainteresowanych dziennikarstwem radiowym – uczniów szkół średnich oraz studentów!

Zajęcia dla dzieci w NCK
Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232
Kraków

W nowym sezonie kulturalnym proponujemy dzieciom znane z lat ubiegłych i sprawdzone zajęcia teatralne, muzyczne, plastyczne, taneczne, sportowe i rekreacyjne oraz, tak jak co roku, kilka nowości.  

 Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
Aleja Pokoju 68
Kraków

Ogród Doświadczeń im. S. Lema to ekspozycja plenerowa, działająca w sezonie letnim od końca kwietnia do końca października. Jest to pierwszy sensoryczny park w Polsce, którego siedziba mieści się na terenie Parku Lotników Polskich w Nowej Hucie. 

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”
Dom Harcerza
ul. Reymonta 18
Kraków

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ulicy Reymonta 18 w Krakowie to miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań i pasji, odkrywanie talentów i pobudzanie kreatywności, a także doskonalenie zdolności.

Centrum Lokalnej Kultury Kulinarnej Marchewka Bistro to przedsięwzięcie Fundacji Partnerstwo dla Środowiska, które powstało w ramach realizacji przez Fundację projektu Produkt Lokalny Małopolska. Celem jest popularyzacja  idei zdrowego odżywiania na bazie składników pochodzących z lokalnych, tradycyjnych gospodarstw rolnych.

Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa
Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa
ul. Księdza Franciszka Blachnickiego 1
Kraków

Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa (KZSzB) o uprawnieniach szkoły publicznej jest jedyną tego typu szkołą w Polsce.
Nadzór nad działalnością edukacyjną Szkoły sprawuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poprzez Centrum Edukacji Artystycznej.

Krakowska Fundacja Kultury Baletowej
Krakowska Fundacja Kultury Baletowej
ul. Księdza Franciszka Blachnickiego 1
Kraków

Krakowska Fundacja Kultury Baletowej (organ prowadzący Krakowską Zawodową Szkołę Baletową), została założona w 2002 r. Celem Fundacji jest wspieranie rozwoju sztuki baletowej poprzez edukację, prezentację sztuki baletowej i organizację innych przedsięwzięć kulturalnych.

urodziny dziecka krakow
Dom Zwierzyniecki
Królowej Jadwigi 41
Kraków

Zorganizuj urodziny dla dziecka w formie warsztatów tematycznych związanych z dziejami Krakowa, w szczególności Zwierzyńca, krakowskimi zwyczajami i legendami lub dawnymi grami i zabawami z podwórka.

Chatka Małolatka
Chatka Małolatka
ul. Reymonta 18
Kraków

Drodzy Rodzice! Chatka Małolatka to miejsce stworzone z myślą o Waszych pociechach. Zapewniamy profesjonalną opiekę nauczycieli-instruktorów posiadających kwalifikacje i doświadczenie i lubiących dzieci. Posiadamy bogatą ofertę zajęć, które poprzez swoją różnorodność zapewniają wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka.

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK
Borek 302,32-765 Borek
Rzezawa

Kompleks znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa. Malownicze położenie oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna dają możliwość aktywnego wypoczynku oraz uprawiania różnych form turystyki. Dostępność licznych atrakcji gwarantuje udany wypoczynek pełen przygód i niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny. 

Szkola Tenisa SOLDI
Szkoła Tenisa "SOLDI" Michał Solarz

Trenerzy i instruktorzy Szkoły Tenisa SOLDI specjalizują się zarówno w tenisie rekreacyjnym jak i wyczynowym. Prowadzą treningi mini tenisa dla najmłodszych dzieci już od 6 roku życia. sport