Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
Aleja Pokoju 68
Kraków

Ogród Doświadczeń im. S. Lema to ekspozycja plenerowa, działająca w sezonie letnim od końca kwietnia do końca października. Jest to pierwszy sensoryczny park w Polsce, którego siedziba mieści się na terenie Parku Lotników Polskich w Nowej Hucie. 

Warsztaty filmowe
Dom Harcerza
ul. Reymonta 18
Kraków

Warsztaty skierowane są do młodzieży licealnej i studentów. Celem zajęć jest stworzenie grupy realizacyjnej złożonej z filmowców – zapaleńców, którzy tworzyć będą niezależne produkcje filmowe począwszy od etapu pracy nad scenariuszem filmowym, na postprodukcji skończywszy.

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”
Dom Harcerza
ul. Reymonta 18
Kraków

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ulicy Reymonta 18 w Krakowie to miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań i pasji, odkrywanie talentów i pobudzanie kreatywności, a także doskonalenie zdolności.

Centrum Lokalnej Kultury Kulinarnej Marchewka Bistro to przedsięwzięcie Fundacji Partnerstwo dla Środowiska, które powstało w ramach realizacji przez Fundację projektu Produkt Lokalny Małopolska. Celem jest popularyzacja  idei zdrowego odżywiania na bazie składników pochodzących z lokalnych, tradycyjnych gospodarstw rolnych.

Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa
Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa
ul. Księdza Franciszka Blachnickiego 1
Kraków

Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa (KZSzB) o uprawnieniach szkoły publicznej jest jedyną tego typu szkołą w Polsce.
Nadzór nad działalnością edukacyjną Szkoły sprawuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poprzez Centrum Edukacji Artystycznej.

Warto zadbać o siebie w NCK!

Kilka pomysłów na podniesienie swoich możliwości. Warto sprawdzić jak działa nasze ciało, zadbać o zdrowie, psychiczną równowagę, zwiększyć intelektualne możliwości i popracować nad koncentracją. Zapraszamy do NCK.  

Krakowska Fundacja Kultury Baletowej
Krakowska Fundacja Kultury Baletowej
ul. Księdza Franciszka Blachnickiego 1
Kraków

Krakowska Fundacja Kultury Baletowej (organ prowadzący Krakowską Zawodową Szkołę Baletową), została założona w 2002 r. Celem Fundacji jest wspieranie rozwoju sztuki baletowej poprzez edukację, prezentację sztuki baletowej i organizację innych przedsięwzięć kulturalnych.

Zajęcia w Klubie Kultury Mydlniki
Klub Kultury Mydlniki
Balicka 289
Kraków

Klub Kultury Mydlniki to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą dzielić się swoimi pomysłami, współtworzyć kulturę oraz budować miejsce przyjazne rodzinie. W nowym sezonie ruszamy z wieloma zajęciami skierowanym zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Manufaktura  – warsztaty dla dzieci i młodzieży
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Kraków

MANUFAKTURKA – warsztaty DIY z elementami języka angielskiego w dwóch grupach: dla dzieci 7-11 lat i dla nastolatków. DIY (do it yourself), czyli idea polegająca na samodzielnym tworzeniu przedmiotów, ich częściowej modernizacji bądź całkowitej renowacji.

Akademia Lolka i Bolka
Młodzieżowy Dom Kultury im.K.I. Gałczyńskiego
ul. Beskidzka 30
Kraków

Akademia Lolka i Bolka zaprasza dzieci w wieku 3 i 4 lat na zajęcia ogólnorozwojowe, plastyczne, angielski oraz zajęcia rytmiczne.