Konkurs mikołajkowy z marką CRICCO

Wraz z marką CRICCO zapraszamy najmłodszych Czytelników Rodzinnego Krakowa do udziału w mikołajkowym konkursie, w którym można wygrać zestawy wysokiej jakości artykułów plastycznych oraz produktów do zabaw kreatywnych.

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs dla sympatyków Pana Totiego

Zapraszamy wszystkich Czytelników Rodzinnego Krakowa do udziału w konkursie, w którym można wygrać oryginalne gadżety z unikatowej kolekcji zaprojektowane przez Autorkę serii książek o Panu Totim oraz najnowsze opowiadania: „Pan Toti i ziarenko”, „Pan Toti i robocik” oraz „Pan Toti i sprawa z makaronem”.

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs i Kropka!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na Zwycięzców czeka najnowsza książka z serii "Poznaję świat i… kropka!" od Wydawnictwa Skrzat.

Konkurs rozstrzygnięty!

Kropeczkowy konkurs

"Skąd się biorą pory roku? Gdzie słoneczko jest po zmroku?" - to najnowsza część z serii "Poznaję świat i kropka!" wydana nakładem Wydawnictwa Skrzat. Możecie ją wygrać w naszym konkursie. Zobaczcie szczegóły!

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs SuperQuiz Pieniądze

Wraz z Kapitanem Nauką zapraszamy Czytelników Rodzinnego Krakowa do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają 2 zestawy z serii SuperQUIZY – SuperQuiz Pieniądze.

Konkurs rozstrzygnięty!

Kapitalny Konkurs

Wraz z Kapitanem Nauką zapraszamy Czytelników Rodzinnego Krakowa do udziału w kolejnym konkursie. Na zwycięzców czekają 2 zbiory z serii Kapitalne zagadki. Zapraszamy!

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs z Alicją w Krainie Muzycznej Magii

Muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Tak w kilku słowach można scharakteryzować propozycję Filharmonii Futura skierowaną do młodych widzów. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenie na premierowy spektakl Alicji w Krainie Muzycznej Magii.

Konkurs rozstrzygnięty!

Pamiętnik Podróżnika – wakacyjny konkurs

No i w końcu nadeszły wakacje! Z pewnością będziecie ze swoimi dziećmi w wielu ciekawych miejscach, poznacie nowe zakątki, zobaczycie ciekawe zabytki.... Warto, by takie momenty zachować na dłużej w pamięci. Mamy dla Was niebanalną propozycję zatrzymania wspomnień, a mianowicie prowadzenie PAMIĘTNIKA PODRÓŻNIKA!

Konkurs rozstrzygnięty!

Zabawa to poważna sprawa – konkurs z IKEA Kraków

Krakowska IKEA przygotowała na Dzień Dziecka moc atrakcji dla najmłodszych. My zaś zapraszamy do udziału w konkursie współorganizowanym z IKEA Kraków. Na zwycięzców czekają zestawy nagród składające się z kompletu wygodnych naczyń do karmienia maluchów: talerzyk, miseczka, łyżeczki i kubeczek oraz pluszaka: brokułu lub marchewki. 

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs z Kropką

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na Zwycięzców czekają nowości książkowe od Wydawnictwa Skrzat oraz duże, pojemne torby bawełniane z logo naszego portalu.

Konkurs rozstrzygnięty!