o nas

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć portal "Rodzinny Kraków" i dlaczego warto być razem z nami?

Rodzice i opiekunowie każdego dnia stają przed wieloma pytaniami dotyczącymi przyszłości ich dzieci oraz budowanych z nimi relacji:
- jak mądrze wychowywać dziecko i jak zapewnić mu twórczy rozwój?
- jak odpowiadać na jego potrzeby i pomóc rozwijać pasje?
- gdzie odpocząć z dzieckiem oraz miło spędzić czas?
- czy korzystać z zajęć dodatkowych, a jeśli tak to z jakich i gdzie?

Tworząc portal "Rodzinny Kraków" (www.rodzinny-krakow.pl) postanowiliśmy pomóc w znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania. Nasz serwis oddajemy do dyspozycji mieszkańców Krakowa i Małopolski, jak również wszystkich Czytelników zainteresowanych poruszaną na jego stronach tematyką.

Pragniemy, by był on pomocny dla rodziców i opiekunów jako wirtualny przewodnik po ciekawych imprezach i aktualnych wydarzeniach w Krakowie, jako katalog artykułów poruszających tematy z wielu sfer życia czy wreszcie, jako miejsce zabawy i nauki naszych pociech.

Newsletter

Jeśli pragną Państwo otrzymywać informacje o wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych, nowościach na portalu oraz naszych propozycjach, zachęcamy do bezpłatnej prenumeraty naszego tygodnika elektronicznego (newslettera). Wystarczy jedynie podać własny adres e-mail i potwierdzić chęć subskrypcji. Wszyscy, którzy zamówią naszą gazetkę, będą mieć szansę na wygranie zaproszeń lub biletów na aktualne imprezy oraz na udział w konkursach organizowanych tylko dla subskrybentów. oświadczeniami oraz wiedzą w zakresie wychowania, bezpieczeństwa i zdrowia dzieci.

Zapraszamy do Rodzinnego Krakowa!

Mamy nadzieję, że nasz portal zdobędzie Waszą sympatię i stanie się przyjaznym miejscem, które będziecie mogli odwiedzać całą rodziną. Licząc na częste „wirtualne” spotkania, pozdrawiamy serdecznie :)

Redakcja portalu