Teatr Groteska zaprasza na wrześniowe spektakle

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Skarbowa 2
Kraków

Kategoria

Teatr Groteska w Krakowie przygotował na wrzesień bogatą ofertę znanych i lubianych spektakli dla dzieci.

Po wakacyjnej przerwie na scenę powrócą m.in.: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych), Czerwony Kapturek, Ronja, córka zbójnika, Kto pocieszy pechowego Nosorożca?.

spektakl dla dzieci krakow

W pierwszej części sezonu teatralnego /wrzesień 2023 – styczeń 2024/ w repertuarze Groteski nie zabraknie tytułów, które zawsze cieszyły się entuzjastycznym przyjęciem widzów i owocowały znakomitą frekwencją, ale na teatralnej scenie pojawią się także spektakle premierowe dla dzieci: Wszechświaty mojego taty i W trawie.

A już w drugi weekend września na scenę Teatru Groteska nastąpi wielki teatralny powrót – Dzikie łabędzie! Ta poetycka baśń Hansa Christiana Andersena to opowieść o wytrwałości, nieustępliwym dążeniu do szlachetnego celu i ostatecznym zwycięstwie nad złem.

spektakl dla dzieci krakow

Dzikie łabędzie, fot. A. Kaczmarz

W tej adaptacji Dzikich łabędzi prastare elementy i motywy baśniowe zostają pokazane we współczesnej scenicznej formie zawierającej niezwykle plastyczne rozwiązania inscenizacyjne.
Musicie to zobaczyć!     

W Teatrze Groteska znajdziecie spektakle dla najmłodszych, uczniów szkół podstawowych i średnich (także oparte na lekturach szkolnych) oraz dorosłych. Zapraszamy również na warsztaty grupowe dla dzieci i młodzieży. Bilety na spektakle kupicie on-line oraz w kasie Teatru.

Szczegółowy repertuar dostępny na stronie: http://www.groteska.pl/.