Bajeczny maj w Teatrze Kultureska!

Kiedy

Gdzie

ul. Łokietka 60
Kraków

Kategoria

Teatr Kultureska zaprasza na niepowtarzalne spektakle dla dzieci!
Profesjonalne autorskie spektakle Teatru są wystawiane w sali teatralnej na ul. Łokietka 60 w Krakowie (przy parafii św. Jadwigi).

krakow

Spektakle kierowane są do dzieci w wieku 3-11 lat.

Sztuki adresujemy głównie do przedszkoli i szkół podstawowych, ale zapraszamy też widzów indywidualnych.

Zachęcamy do rezerwacji biletów:
📞 570 990 923 lub 570 990 921
📧 bilety@kultureska.pl

Najbliższe spektakle dla dzieci w Teatrze Kultureska:

MAJ

9 maja (wtorek) - 9:15 i 11:00 - „Wywrócona Bajka o Kapturku"
Spektakl dla najmłodszych, oparty na baśni braci Grimm. Nie powiela jednak znanej fabuły, lecz dosłownie wywraca ją „do góry nogami”.Dzieci na każdym kroku zaskakiwane będą przez nieoczywistych bohaterów, wyjątkowe zwroty akcji i poprzez niesamowite efekty sceniczne. Na scenie pojawi się narcystyczny Baran, waleczna Owieczka, „groźny” Wilk, dobra Leśna Wróżka, a także... tajemniczy leśny potwór. Przez cały spektakl bohaterowie wraz z dziećmi szukać będą odpowiedzi: „Kto niszczy las?”. Odpowiedź na to pytanie będzie dużym zaskoczeniem, bo pozory lubią mylić, a i wilk nie taki straszny, jak go malują...

krakow dla dzieci
 
10,11 maja (środa/czwartek) 9:15 i 11:00 -  „Kosmolenie ratują Ziemię"

To spektakl, który przeniesie widzów w czasie (aż do roku 3030) i czasoprzestrzeni (zapraszamy w kosmiczną podróż!). Gdzieś daleko w kosmosie, na odległej planecie żyją w spokoju Kosmolenie: Ewa, która ciągle ziewa i Michał Kichał. W ich duszy tli sięmarzenie – chcieliby zostać bohaterami przestworzy. Pewnego dnia na ich planetę dociera wiadomość z Ziemi z błaganiem o pomoc. Czy zareagują? Czy uda się uratować najpiękniejszą planetę w kosmosie?

krakow dla dzieci
 
Szczegółowe informacje:
•    Komfortowa i dobrze wyposażona technicznie sala teatralna pozwala na przyjemny odbiór spektakli przez dzieci.
•    Przed budynkiem znajduje się duży darmowy parking dla autokarów. Dojazd do teatru dostępny jest także krakowską komunikacją miejską.
•    Wszystkie rezerwacje opłacają Państwo w dniu spektaklu - płacą Państwo za liczbę dzieci, obecnych na spektaklu. Opiekunowie grup przedszkolnych/szkolnych wchodzą na spektakl bezpłatnie.Istnieje możliwość zapłaty przelewem do 14 dni po spektaklu na podstawie faktury.
•    Rezerwując bilety prosimy o podanie liczby dzieci, liczby opiekunów, daty, godziny spektaklu, adresu e-mail i numeru kontaktowego. Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę na przelew - prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji mailowo: bilety@kultureska.pl
•    Dyrekcja Teatru zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w repertuarze.
Szczegółowy repertuar dostępny jest zawsze na: https://kultureska.pl/repertuar

Rezerwacja biletów:

📞 570 990 923 lub 570 990 921
📧 bilety@kultureska.pl