Ananas. Spektakl dla dzieci

Kiedy

Gdzie

os. Złotego Wieku 14
Kraków

Kategoria

Ananas. Spektakl dla dzieci

Spektakl dla dzieci

4 grudnia 2021 r., godz. 11:00.
Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Złotego Wieku 14. Wstęp wolny. Zapisy przez formularz na stronie www.kuznia.edu.pl (zakładka “Mistrzejowicki Klub Rodziców”) lub mkr@okn.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Spektakl “Ananas” powstał na podstawie książki Anny Świrszczyńskiej Cudowna broda szacha. Przedstawienie nawiązuje do tradycji teatru jarmarcznego, gdzie opowieść przedstawiana była wprost z wozu czy budy jarmarcznej, a bohaterowie – lalki, ukazywali się w małej przestrzeni okienka. Tu też podobnych sytuacji nie zabraknie, a wóz stanie się niezwykłym wręcz wehikułem, który przeniesie widzów nie tylko w czasie, ale i przestrzeni geograficznej. Dynamiczna fabuła, opowiadana wierszem, opatrzona muzyką stworzoną przy użyciu etnicznych instrumentów, z pewnością otworzy widzom pole do wyobraźni.

Zapraszamy dzieci 4 grudnia o godz. 11:00 do Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na spektakl “Ananas” w wykonaniu Teatru Uszytego. Najlepiej będą się bawić dzieci powyżej 4 roku życia.

Scenariusz i reżyseria: Teatr Uszyty. Muzyka: Andrzej Kopczyk. Scenografia: Teatr Uszyty oraz Robert Poryziński.

Występują: Katarzyna Kopczyk i Andrzej Kopczyk.

Szczegółowe informacje: Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków
tel. 12 641 68 75 klub@kuznia.edu.pl
www.kuznia.okn.edu.pl
fb.com/KlubKuzniaOKN