Niepubliczne Przedszkole Ważka im. Józefa Mehoffera

Kategoria

Niepubliczne Przedszkole Ważka im. Józefa Mehoffera zaprasza dzieci w wieku od 2,5 - 6 lat.

Moim marzeniem od zawsze było działanie na rzecz najmłodszych, a wielką inspiracją w tym temacie jest J. Mehoffer - artysta, będący jednym z czołowych przedstawiciela Młodej Polski, mój pradziadek,  który w swojej twórczości znajdował wielką przyjemność także w portretowaniu i rysowaniu dzieci.
Anna Mehoffer - Lewandowska

Niepubliczne Przedszkole Ważka im. Józefa Mehoffera

www.przedszkolewazka.pl

W przedszkolu Ważka pracuje wykwalifikowane grono pedagogiczne, które do swojej pracy podchodzi z prawdziwą pasją. Posiadamy trzy sale zabaw - każda dla około 20 dzieci oraz specjalną salę gimnastyczną. Stwarzamy warunki do wszechstronnego rozwoju, zapewniając indywidualne podejście dla każdego dziecka.
Proponujemy udział w warsztatach plastycznych, spektaklach teatralnych (w przedszkolu i krakowskich teatrach), warsztatach muzealnych, wycieczkach edukacyjnych i rekreacyjnych oraz zajęciach dodatkowych z języka angielskiego, tańca towarzyskiego, robotyki, rytmiki, baletu.
Zapewniamy dzieciom bezpieczny pobyt w przedszkolu, pomoc psychologiczno-pedagogiczną, logopedyczną, zabawki kształtujące kreatywność i logiczne myślenie oraz 4 posiłki dziennie (uwzględniamy diety).

Działamy pod nadzorem Kuratorium Oświaty i Wychowania.

Dane kontaktowe:
Niepubliczne Przedszkole Ważka im. Józefa Mehoffera
ul. Rusznikarska 14A/ Lokal XXII
31-261 Kraków

www.przedszkolewazka.pl

📞 +48 603 99 55 66
📞 +48 502 060 929
📧  kontakt@przedszkolewazka.pl