Centrum Językowe Mission

Adres

Mission działa na rynku edukacji językowej od 1991 roku. Pierwsi w Krakowie zaczęliśmy uczyć w firmach Business English. Posiadamy kompetencje, doświadczenie oraz zespół lektorów z pasją. Jesteśmy elastyczni, spełniamy oczekiwania, uczymy skutecznie.

szkoła językowa kraków

Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne

Kursy języka angielskiego prowadzimy w małych, elitarnych grupach dopasowanych pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Twoje dziecko nigdy nie trafi do grupy z osobami dorosłymi, a Ty nie będziesz uczyć się razem z licealistą.
Kursy indywidualne dopasowujemy do Twoich potrzeb. Oferujemy zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz matury, a także kursy z zakresu Business English. Do wyboru – zajęcia stacjonarne lub online.

Metody nauczania
Uczymy metodą komunikacyjną, w której język traktowany jest jako narzędzie komunikacji społecznej. Podstawową techniką jest praca w grupie, ponieważ słuchacze powinni jak najwięcej rozmawiać ze sobą. Nauczyciel jest managerem zajęć, tworzy sytuacje sprzyjające czy inspirujące do  mówienia, dyskusji. Od początku wprowadza się czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. Duży nacisk kładziemy na tworzenie właściwej atmosfery na zajęciach, która ma dawać słuchaczom komfort i pomóc przełamywać bariery językowe.
Zajęcia dla najmłodszych uczniów prowadzimy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, m. in. robota Emys – interaktywnego native speakera, mówiącego głosem dziecka z brytyjskim akcentem. Stosowana metoda Total Physical Response pozwala dzieciom na przyswajanie nowego języka w sposób naturalny i bezstresowy. Nauka staje się przyjemna i efektywna.

szkoła językowa kraków

Szczegółowe informacje i zapisy:
e-mail: szkola@mission.eu
tel. 12 622 72 65,
kom. 604 103 696

Adres:
ul. Armii Krajowej 95, 30-150 Kraków

www.mission.eu

 Mapa