Wyjątkowe warsztaty GOSPEL Z „JOYFUL VOICE”!

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Kategoria

Wyjątkowe warsztaty GOSPEL Z „JOYFUL VOICE”!

Kochasz śpiewać, a może chcesz rozwinąć swoje umiejętności wokalne?

MDK Dom Harcerza w Krakowie zaprasza zarówno młodzież, jak i wszystkich chętnych na warsztaty wokalne z krakowskim chórem gospel Joyful Voice, które poprowadzi dwóch instruktorów z USA!

Warsztaty wokalne dla młodzieży

Czeka na Was niesamowita muzyczna przygoda, instruktorzy z pasją, wieloletnim doświadczeniem, którzy zarażą Was miłością do muzyki, śpiewu i poszukiwania własnych artystycznych dróg rozwoju!

INSTRUKTORZY:
Micheal A. Davidson oraz Christine Bailey

Micheal A. Davidson – od dziecka muzyka była jego pasją, teraz pomaga dorosłym i dzieciom cieszyć się muzyką i korzystać z jej terapeutycznego działania. Gra na pianinie, gitarze basowej oraz perkusji. Założyciel M.A.D Music, LLC oraz iLive Ministries, gdzie służy jako pastor,
a przez nie wspiera finansowo organizacje charytatywne w Południowej Karolinie.
Christine Bailey ma w sercu „usługiwanie” muzyką, od 25 lat śpiewa w zespołach i chórach, przez wiele lat grała na skrzypcach. Kilkakrotnie śpiewała w Brooklyn Tabernacle Choir.

Chór gospel Joyfull Voice powstał w 2002 roku z inicjatywy Aleksandry Slawik (współorganizatorki pierwszych w Polsce warsztatów chóralnych gospel) i gromadzi młodych ludzi z różnych środowisk, o różnych zainteresowaniach. Wspólnym celem jest głoszenie gospel – Dobrej Nowiny i jest to źródłem prawdziwie energetyzującej radości, którą zarażają innych.

Czas:
21-23 kwietnia 2023
Koszt warsztatów: 50 zł.