Spotkanie autorskie z plenerem malarskim pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju!

Kiedy

 

Kategoria

Zapraszamy dzieci oraz rodziców na niezwykłe, pełne literackich i artystycznych doświadczeń wydarzenie, muśnięte dotykiem natury i kreatywnością, której źródła należy poszukiwać w książce, ale też okolicznych lasach!

Plener malarski i spotkanie z autorką

20.06.2021 na szczycie góry Drabiakówka, tuż pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju, odbędzie się jedyne w swoim rodzaju spotkanie autorskie wokół książki "Nuda się nie uda. Wyprawa na wieżę". Autorka Ania Machacz opowie o czym szumią drzewa, przeczyta fragmenty publikacji i podpisze egzemplarze, na pewno też z Wami porozmawia!

Spotkanie autorskie z plenerem malarskim pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju!

Artystycznym finałem spotkania będzie plener malarski, podczas którego uczestnicy stworzą swoje wyobrażenia mitologicznych istot i stworków! Współorganizatorem jest Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, które zadba o artystyczny wymiar wydarzenia! Uczestniczące w plenerze dzieci zostaną artystami-malarzami. Z dzieł powstanie wyjątkowa, magiczna wystawa!

Co robić, gdy dzieci się nudzą? Rodzice bohaterów bajki "Nuda się nie uda. Wyprawa na wieżę", znaleźli świetne rozwiązanie. Kupili Piotrkowi i Julce pluszowego Pingwina i wybrali się wraz z dziećmi na wycieczkę do Krynicy – Zdroju. Okazało się, że jest to miejsce niezwykłe, pełne tajemniczych julków, chochlików i drzew skrywających sekrety. A co ze wspomnianym Pingwinem?
Otóż, zajrzyjcie do książki, a przekonacie się, że z nimi oraz rezolutnym rodzeństwem nuda się nie uda! Uwierzcie, że ta wyprawa pozostanie w Waszej pamięci na długi czas!
Wydarzenie odbędzie się w ramach Czerwcowego Odkrywania Grupy Pingwina:
Sięgnijcie po więcej szczegółów: https://fb.me/e/PFUZwJ2K
Książkę kupisz na: https://sklep.wrazlive.pl