Galeria MCK zaprasza uczniów i studentów na lekcje galeryjne

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Rynek Główny 25
Kraków

Kategoria

Zapraszamy uczniów i studentów do Galerii MCK

Wystawa Skopje. Miasto, architektura i sztuka solidarności w Galerii MCK powoli dobiega końca. To ostatnia szansa, żeby zobaczyć wyjątkową polską sztukę z lat 60. XX wieku na co dzień znajdującą się w zbiorach Muzeum Sztuki Współczesnej w Skopju. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę adresowaną do uczniów szkół podstawowych, licealnych oraz studentów.

Galeria MCK zaprasza uczniów i studentów na  lekcje galeryjne

Do zakończenia prezentacji wystawy w Galerii MCK proponujemy lekcje galeryjne adresowane do szkół – specjalny program edukacyjny, będący świetnym uzupełnieniem wiedzy z zakresu historii i sztuki. Podczas zajęć uczniowie aktywnie zwiedzają wystawę z przewodnikiem oraz biorą udział w warsztatach, podczas których wykonują tematyczne prace plastyczne lub rozwiązują specjalne karty pracy.

Zajęcia są skonstruowane w oparciu o podstawę programową, prowadzone przez wykształconych edukatorów oraz dostosowywane do sugestii nauczyciela. Cena: 1 zł od uczestnika.
W dniach od 1 do 20 października 2019 roku za okazaniem legitymacji studenckiej zapraszamy wszystkich do zwiedzania wystawy w Galerii MCK za symboliczną złotówkę.

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego (12 42 42 860, 812) lub mailowego (warsztaty@mck.krakow.pl).