Darmowe kursy programowania „Zaprogramuj swoją przyszłość”

Kategoria

Czy wiesz, że programowanie to przyszłość rynku, jak i jeden z najlepszych sposobów na rozwój?
My już to wiemy, dlatego jest nam niezmiernie miło uczestniczyć jako patron medialny w tak ważnej inicjatywie.

kraków

Najdłużej działająca w Polsce szkoła programowania dla dzieci Zaprogramowani.com wraz z Akademią Programowania zapraszają na cykl darmowych e-kursów pod nazwą „Zaprogramuj swoją przyszłość”.
Jest to w zupełności bezpłatna oferta dla młodzieży w wieku 11-18 lat, dostępna dla pierwszych 1000 zgłoszeń. Jedyne czego potrzeba to nieco chęci, czasu i dostęp do szerokopasmowego łącza.

Darmowe kursy programowania „Zaprogramuj swoją przyszłość”

Bezpłatne e-warsztaty dla młodzieży

Kursy będą odbywać się w godzinach popołudniowych (kilka opcji do wyboru), a całość e-warsztatów to w sumie 3 spotkania po 90 minut każde.
To o czym zdecydowanie należy powiedzieć, to między innymi:
- certyfikat ukończenia kursu,
- lekcje prowadzone na platformie e-learningowej na żywo,
- wybór spośród topowych tematów i języków programowania (Java, C++, Python, Unity 3D, aplikacje webowe i aplikacje mobilne).

Chętni słuchacze powinni jak najszybciej zgłaszać się poprzez formularze https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/ lub https://www.akademiaprogramowania.pl/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/.
Zapisy na darmowe e-warsztaty trwają do 25 lutego bądź wyczerpania miejsc. Liczy się kolejność prawidłowych zgłoszeń.
Warto też wspomnieć, że obie szkoły mają już wieloletnią praktykę w organizacji kursów stacjonarnych. Aktualnie organizowane przez nie zajęcia programowania dla dzieci młodzieży są prowadzone w kilkudziesięciu miastach Polski.
Najnowsza inicjatywa ma dotrzeć także poza granice miast, do młodych entuzjastów, z jakiegoś powodu nie mogących uczestniczyć w stacjonarnych warsztatach oraz tych, którzy chcą po prostu sprawdzić, czy nauka programowania jest umiejętnością, którą chcą rozwijać. Planowane są także kolejne edycje, podczas których pojawią się nowe zagadnienia i materiały różnych grup wiekowych.
Więcej na stronach organizatorów https://www.zaprogramowani.com/ i https://www.akademiaprogramowania.pl/.