Lato w mieście 2020

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

al. Jana Pawła II 232
Kraków

Kategoria

Lato w mieście 2020

Wakacyjne atrakcje dla najmłodszych

Wszystkich tych, którzy wakacje będą spędzać w Krakowie i okolicach zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury! Na lipiec i sierpień zaplanowaliśmy wiele atrakcji – dla najmłodszych, starszych i całkiem dorosłych. Teatr. Muzyka. Plastyka. Taniec. Wszystko na wyciągnięcie ręki, w przyjaznej atmosferze i dla każdego! Nie ma nudy w… wakacje!

KLUB SUPER MAMA
Specjalna edycja wakacyjna zajęć Klubu Super Mama!

KURS KROJU I SZYCIA
Wakacyjny kurs kroju i szycia dla początkujących w dwóch wymiarach czasowych. Te wakacje możesz zakończyć we własnoręcznie uszytej sukience!

MUZYKA
Piosenka dobra na wszystko? Tak! Zdecydowanie. Dlatego zapraszamy na zajęcia wokalne. A do tego dokładamy laboratorium dźwięku – indywidualne lekcje gry na instrumentach.

PLASTYKA
Kolorowy zawrót głowy. Brzmi jak wytarty slogan? Oj, nie u nas! W tym roku przygotowaliśmy nie tylko Wasze ulubione zajęcia w pracowniach ceramicznej i graficznej ale także wyjątkowe jednorazowe warsztaty z artystami i twórcami. Będziemy tworzyć lalki, kręcić filmy, leżeć brzuchem do góry…

REKREACJA
Po miesiącach zastania zapraszamy to przyjaznych wnętrz NCK na zajęcia z instruktorami, którzy nie tylko wycisną z Was siódme poty, ale też pozwolą na spokojne rozruszanie rozleniwionych mięśni. Ruch to endorfiny!

TANIEC
Letni break, hip-hopowe flow, a może hartownia? Tańczymy w kilkunastu technikach, w różnych grupach wiekowych i zaawansowania.

TEATR
Przyjemnie chłodne wnętrze studia teatralnego 209 już nie może doczekać się kiedy przejdzie we władanie młodych twórców! Ćwiczenia aktorskie, zabawy performatywne i pierwsze próby na scenie – dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

TWÓRCZY PRZEDSZKOLAK
Rozwijanie wyobraźni, nabywanie nowych umiejętności i dobra zabawa. Najlepsza forma przygotowania do zajęć przedszkolnych z prawdziwego zdarzenia.

ZAJĘCIA OGÓLNOARTYSTYCZNE
Wyjątkowa propozycja dla najmłodszych: Artystyczny Kogel-Mogel! Plastyka, taniec, teatr, akrobatyka i… wiele niespodzianek!