Repertuar na sierpień Teatru Groteska

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Skarbowa 2
Kraków

Kategoria

Po kilkumiesięcznej intensywnej działalności w sieci Teatr Groteska wraca do gry i prezentuje repertuar na sierpień. W każdą niedzielę tego wakacyjnego miesiąca zapraszamy na spektakle: „Calineczka”, „Ładne kwiatki”, „Trzy świnki” i „Kot w butach”.

Spektakle dla dzieci w Teatrze Groteska w Krakowie

groteska

Pierwsze w historii wakacyjne granie zaczniemy od spektaklu „Calineczka – niezwykłe przygody” w reż. Ireneusza Maciejewskiego. Ta popularna historia elfa, który szukając miłości przeżywa wiele przygód, została przedstawiona przy pomocy pomysłowych technik lalkowych. Kostiumy bohaterów przeniosą widzów w bajkowy świat, a rytmiczne piosenki opowiedzą pouczające i zabawne historie.
Spektakl: 2 sierpnia o godzinie 11:00

Drugim tytułem na scenie Teatru Groteska będą „Ładne Kwiatki” wyreżyserowane przez Krzysztofa Jędryska. To opowieść o tym, jak kwiaty o zupełnie innym wyglądzie i usposobieniu muszą stawić czoła nowoprzybyłemu wrogowi. Czy rozkwitnie między nimi przyjaźń? A może nawet miłość? Który kwiatek okaże się bohaterem? Małych i dorosłych widzów bez wątpienia wciągnie wartka akcja i zachwycą pomysłowe kostiumy!
Spektakl: 9 sierpnia o godzinie 11:00

Następnie na scenę wbiegną „Trzy Świnki” w reż. Lecha Walickiego, czyli solidna lekcja życia i przetrwania pokazująca, jak łatwo wpaść w pułapkę dorosłości. „Trzy Świnki” to przygoda, zabawa, tajemnica, wyzwania i oczywiście śmiech, czyli to, co najmłodsi lubią najbardziej.
Spektakl: 16 i 30 sierpnia o godzinie 11:00

Ostatnim sierpniowym tytułem jest  „Kot w Butach” w reż. Roberta Jarosza. Młody młynarz dostaje w spadku kota. Szybko orientuje się, że kot gada i to z sensem. Zwierzę chce dla swojego pana jak najlepiej, widzi w nim nawet materiał na księcia. Oczywiście ma już pewien plan, w ramach którego będzie musiał trochę nakłamać, a nawet kogoś zjeść. Lecz czego się nie zrobi by osiągnąć tak szczytny cel.Spektakl jest świeżym spojrzeniem na znaną bajkę motywującą do zadawania pytań o granicę między sprytem a oszustwem.
Spektakl: 23 sierpnia o godzinie 11:00

Bilety w sprzedaży już wkrótce! Wszystkie spektakle zostaną zaprezentowane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Więcej informacji na  www.groteska.pl

Serdecznie zapraszamy!
Biuro Obsługi Widza: 12 663 48 22 wew. 238, 244, 258
Promocja: 12 663 48 22 wew. 257