Grudniowe spektakle w Teatrze Groteska

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Skarbowa 2
Kraków

Kategoria

Teatr Groteska w Krakowie przygotował na grudzień bogatą ofertę znanych i lubianych spektakli dla dzieci.

W repertuarze m.in. Kapelusz za sto tysięcy na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej dla dzieci i młodzieży autorstwa Adama Bahdaja z 1966 roku w reżyserii Adolfa Weltschka.

Wraz z aktorami widzowie przeniosą się do nadmorskiego kurortu, w którym – jak to nad Bałtykiem bywa – ciągle pada deszcz. A gdy pada… młodzi bohaterowie wcale się nie nudzą, bo do rozwiązania mają fascynującą kryminalną zagadkę. "Kapelusz za sto tysięcy" jest lekturą uzupełniającą dla klas 4 – 6 szkół podstawowych.

kraków dla dzieci

Ponadto na scenie zagoszczą ulubione spektakle najmłodszych widzów, czyli: Pchła Szachrajka, Kto pocieszy pechowego Nosorożca?, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych), Nie płacz, Koziołku oraz Ania z Zielonego Wzgórza.

A dla młodzieży i widzów dorosłych - Balladyna.

Jak przystało na grudniowy czas, nie zabraknie w Grotesce także propozycji mikołajkowych. Już 5 grudnia na scenie Teatru Groteska w Krakowie z niezwykłym koncertem symfonicznym dla dzieci gościnnie wystąpi Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego z Zamościa. Bajki Symfoniczne „Jaś i Małgosia” oraz „Stoliczku nakryj się” z muzyką Mariusza Matuszewskiego to muzyczno - filmowa opowieść o przygodach animowanych postaci, a zarazem atrakcyjny sposób na wprowadzenie najmłodszych widzów w świat muzyki klasycznej.

5 grudnia (poniedziałek), godz. 10:00, 12:00, 18:00

Rezerwacja biletów:
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
tel. 12 633 48 22, 12 631 81 80 wew. 238, 244, 258.

Szczegółowy repertuar, cennik biletów oraz zasady dokonywania rezerwacji dostępne na stronie:
http://www.groteska.pl/