TARGI MAMAVILLE KRAKÓW - 3 marca 2019 EXPO Kraków

Kiedy

TARGI MAMAVILLE KRAKÓW VOL.1
3 marca 2019 EXPO Kraków

Najbardziej popularne w Polsce i długo wyczekiwane Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville zagoszczą po raz pierwszy w Krakowie.

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich  projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

targi

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców - najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.  

EXPO Kraków, to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:

-parking na 700 miejsc.
-duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z   wózkami.
-przestronna strefa dla mamy i dziecka.
-atrakcyjna strefa relaksu.

Niedziela 3 marca z Mamaville, to świetny pomysł na rodzinne wyjście.
Czekają na Was:

• Strefa zakupów
U wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż̇:
ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

• Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych.
Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!
Prezentujemy najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach. Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona.

• Strefa relaksu
Czyli jedzenie dla wszystkich. Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska od wegańskich specjałów pyszną kawę po pizzę, burgery czy gofry. Zapraszamy również strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach można odpocząć i dobrze zjeść!


Targi Mamaville to cykliczna impreza odbywająca się w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu Krakowie, Gdańsku i Poznaniu.

Nadchodząca edycja:

• KRAKÓW
TARGI Mamaville Kraków vol.1
Niedziela // 03.3 // EXPO Kraków ul. Galicyjska 9 //
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00

Link do wydarzenia na FB: https://web.facebook.com/events/531168550717236

Więcej informacji o targach i harmonogramie warsztatów na http://www.bit.ly/mvtargi2019

The website encountered an unexpected error. Please try again later.