Trends 4 Kids – targi akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek

Kiedy

Gdzie

Stanisława Lema 7
Kraków


14 kwietnia w obiekcie TAURON Arena Kraków Mała Hala odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich projektantów. Będzie to okoliczność do poznania i zakupienia najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu.

Czas trwania 10-17
Wstęp: osoby dorosłe 8 zł, dzieci wstęp wolny


Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat


Na ten jeden dzień znany Krakowianom obiekt TAURON Arena Kraków zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Nasi goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref, w których tego dnia będzie się działo!

STREFA SHOPPINGU – w tej strefie możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziesz tutaj oryginalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki.
Zrobiłeś zakupy na naszych targach?
W podziękowaniu zaskoczymy Cię miłym prezentem!

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni Twoje dziecko będzie mogło bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie magicznie, chemicznie, egzotycznie, sensorycznie i matematycznie ;) Dzieciaki mogą liczyć na szaleństwa z animatorami, warsztaty teatralne i kukiełkowe kreacje oraz spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. Zabaw manualnych i gier logicznych także nie zabraknie

STREFA ŚWADOMEGO RODZICA – zarówno rodzice jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można korzystać przez cały dzień.
To niecodzienna okoliczność skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie. Kobiety w ciąży będą mogły w godzinach 10-15 skorzystać bezpłatnie z badania USG oraz konsultacji.

STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach ;)
Szczegóły na:
www.trends4kids.pl
https://web.facebook.com/Trends4KidsFair/