Trzecia edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

ul. Krupniczej 38
Kraków

Patronat Rodzinnego Krakowa

 

Wyjątkowe spotkania ze sztuką filmową z całego świata

39 krajów, 69 tytułów, setki bohaterów, tysiące widzów… Trzecia edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB po raz kolejny zaprasza na wyjątkowe spotkania ze sztuką filmową z całego świata.

Trzecia edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB

Festiwal odbywa się w kilkunastu miastach w całej Polsce. Tym razem odwiedzimy: Rzeszów, Kraków, Kielce, Rybnik, Dębicę, Zatwarnicę, Boguchwałę, Wiśniową, Pińczów, Busko-Zdrój, Stopnicę, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Chmielnik, Sławków oraz Skoczów.

Projekcje filmów pełnometrażowych w Kinie Paradox

W Krakowie zapraszamy w dniach 19-23 czerwca do Kina Paradox na ul. Krupniczej 38, gdzie odbędą się projekcje filmów pełnometrażowych oraz pasm specjalnie dobranych krótkich metraży.

Filmy poruszają tematy ważne nie tylko dla rodziców, opiekunów czy pedagogów, ale i dla samych dzieci i młodzieży. Dorastanie, odpowiedzialność, radzenie sobie ze stratą czy odrzuceniem, chwile euforii, podejmowanie decyzji i przyjęcie ich konsekwencji – to niektóre z poruszanych w dziełach tematów.

Trzecia edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB

Artystyczne filmy z różnych zakątków świata udowodnią, że choć dzieli nas spora odległość geograficzna, kłopoty, marzenia i ambicje mamy podobne.

Tytuły podzieliliśmy na kilkanaście zgrupowanych tematycznie sekcji. W każdej z nich czekają wartościowe, interesujące oraz inspirujące filmy, które prowokują do rozmów. Poprzez oznaczenie wieku, łatwo dobrać odpowiednie pasmo dla konkretnej grupy wiekowej. Nie zabraknie też projekcji filmów familijnych!

Dzięki wsparciu finansowemu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Ekipa KINOLUBA


Organizatorem Festiwalu jest Fundacja IKS, działająca od 2014 roku w obszarze edukacji filmowej młodych.

 

https://www.kinolub.pl/