Świąteczny kiermasz i mikołajki w krakowskiej Arenie Garden

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Stanisława Lema 7
Kraków

Kategoria

3 grudnia (piątek) w Arenie Garden rusza Kiermasz Świąteczny. Lokalni rzemieślnicy będą oferować swoje produkty, m.in. świece, zabawki i wyroby czekoladowe. W budce z grillem będzie można znaleźć gotowe produkty na świąteczny stół, takie jak: barszcz, zupa grzybowa, pierogi, domowy pasztet, sałatki świąteczne a także słodkości: piernik i sernik.

mikołajki kraków

Weekend mikołajkowy (4-5 grudnia) to w Arenie Garden czas poświęcony najmłodszym gościom. W sobotę szef kuchni Tobiasz Dziura wraz z Elcią Kotarbą, cukierniczką z zamiłowania będą prowadzić warsztaty ozdabiania pierniczków świątecznych. Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do Coffee Garden o godz. 13:00.

Atrakcje dla dzieci w Arenie Garden w Krakowie

W niedzielę na najmłodszych czekają dodatkowe atrakcje (od godz. 12:00 do 17:00). W programie: spotkanie z Mikołajem, animacje i zabawy ruchowe (godz. 13:00 i 15:00) oraz pokaz świateł (godz. 17:00).
Organizatorzy przyjmują zgłoszenia na wręczanie prezentu dzieciom przez Mikołaja.
Zainteresowani rodzice powinni zgłosić swoją pociechę mailowo na adres booking@arenagarden.pl w treści wpisując imię i wiek dziecka, swoje imię i telefon kontaktowy.

Atrakcje dla dzieci planowane są także na ostatni przedświąteczny weekend, czyli 18-19 grudnia, w godz. 13:00–17:00. Zaprosimy wszystkich do zabawy z animatorami Fundacji Dr Clown.

Przy aromacie kawy

W nadchodzący weekend przedświąteczna atmosfera przy aromacie kawy zapanuje także we foyer TAURON Areny Kraków. Tutaj zorganizowany zostanie Festiwal Kawy i Targ Świąteczny. Będzie to doskonała okazja do kupienia świątecznych prezentów dla najbliższych. Wśród nich będą przetwory, herbaty, konfitury, sosy, słodkości,  kosmetyki,  biżuteria,  książki…i wiele, wiele więcej! 4 grudnia: godz. 10:00-20:00, 5 grudnia: 10:00-18:00, wejście nr 3. Wstęp bezpłatny.