DRACULA W BONARCE

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Kraków

Kategoria

DRACULA W BONARCE

Bonarka jest na szlaku ogólnopolskiej trasy promującej najbardziej oczekiwaną komedię animowaną tego sezonu: „Hotel Transylwania 3”.
Już 14 września (piątek) zabierze dzieci w podróż kolorowym piętrowym autobusem na pokład statku, a nawet na plażę! Będzie mnóstwo zabawy, śmiechu i upiornie fascynujących atrakcji – w tym konkurs, w którym do wygrania są słoneczne wakacje z biurem podróży Itaka.

Wśród atrakcji m.in.:
• Wielka podróż: dzieci udadzą się do biura podróży, gdzie otrzymają paszport, w Gabinecie Transformacji spotkają się z Frankensteinem, następnie zostaną zaproszone do fotobudki, gdzie będą mogły zrobić sobie zdjęcia w kolorowej charakteryzacji.
Super atrakcjami będą: przejażdżka kolorowym piętrowym autobusem z Mavis; pobyt na pokładzie statku, gdzie czekać na nie będzie stylizowana postać Draculi! A to nie koniec podróży – wprost ze statku dzieci udają się… na plażę, gdzie spotkają się z Mumią Murray’em, obejrzą animowany film „Piesio”, zjedzą kolorową watę cukrową oraz wypiją pyszne i zdrowe drinki owocowe.

• Superkonkurs: na każdym przystanku podróży do paszportów wbijane będą specjalne pieczątki, które umożliwiają dzieciom udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem jest wykonanie pocztówki z podróży, w której brały udział. Autor(ka) najpiękniejszej karty pocztowej otrzyma voucher o wartości 5 000 zł (organizator pokrywa także koszty podatku od nagrody) na wakacje z biurem podróży Itaka.

• Spotkania z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i Mumią Murray’em (wspólne zabawy, jedyna możliwość przybicia piątki oraz wspólnych zdjęć). A ponadto: • Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”

• Supergra w Potwornego Twistera;

• Pełen kolorowych piłek dmuchany Zamek Hotelu Transylwania;

• Dla najmłodszych: stanowisko plastyczne.