Baranki w Pieluchach w Kinie Pod Baranami

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Seans dla rodziców z małymi dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha
Sound of Metal
czwartek, 18 marca 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

Kino Pod Baranami zaprasza rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie zagości Sound of Metal – nagradzana opowieść o tracącym słuch muzyku, który zmuszony jest na nowo nauczyć się życia. W rolach głównych: znakomici Riz Ahmed i Olivia Cooke.
kraków dla dzieci

Bohaterem Sound of Metal jest Ruben – utalentowany perkusista, który pewnego dnia otrzymuje diagnozę brzmiącą jak wyrok. Młody mężczyzna doznaje nieodwracalnej i postępującej utraty słuchu, która uniemożliwia mu dalszą karierę.
 
Reżyser filmu, Darius Marder, pomysłowo skraca dystans między widzem a głównym bohaterem. Sięga po rozmaite środki oddające sposób postrzegania świata przez tracącego słuch Rubena, dzięki czemu Sound of Metal to film skrajnie immersyjny, uniemożliwiający pozostanie obojętnym wobec opowiadanej na ekranie historii.
 
Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, w których mogą wziąć udział rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

 Seanse odbywają się z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych. Dostępnych jest 50% miejsc na każdej z sal, a podczas pobytu w kinie należy mieć zasłonięte usta oraz nos (również w trakcie seansu!) i zachowywać dystans wobec innych widzów. W kinie rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami. Na terenie kina obowiązuje zakaz konsumpcji.
 
Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.
 
BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków

(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl