Baranki w Pieluchach - "A potem tańczyliśmy"

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Patronat Rodzinnego Krakowa

Seans dla rodziców z małymi dziećmi

1 października, wyjątkowo o godzinie 11:15, Kino Pod Baranami zaprasza na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach, skierowanego do młodych rodziców oraz opiekunów niemowlaków. Tym razem na ekranie pojawi się głośny gruziński film „A potem tańczyliśmy”.

Głównym bohaterem filmu jest trenujący w Gruzińskim Balecie Narodowym Merab (Levan Gelbakhiani). Jego poukładany świat wywraca się do góry nogami gdy do zespołu dołącza charyzmatyczny i beztroski Irakli, który staje się największym rywalem Meraba, a później także obiektem jego pożądania.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, w których mogą wziąć udział rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza mamusie i tatusiów do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb ich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają spokoju maluszków, nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki
- obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek, ponieważ ze względów bezpieczeństwa nie będą one dostępne w sali.

Seanse odbywają się z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Widzowie Baranków w Pieluchach są witani przez noszącą maseczki lub przyłbice obsługę, zachęcającą do korzystania z rozmieszczonych na terenie budynku punktów odkażania rąk.

BILETY: 15 zł, maluch gratis

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:

A POTEM TAŃCZYLIŚMY | AND THEN WE DANCED

Baranki w Pieluchach - "A potem tańczyliśmy"

reż. Levan Akin, Szwecja/Gruzja/Francja 2019, 113’

MFF w Cannes 2019: Queer Palm (nominacja) Europejska Nagroda Filmowa 2019: Najlepszy aktor europejski - Levan Gelbakhiani (nominacja)
Nagrody Guldbagge 2020: Najlepszy film, Najlepszy aktor (Levan Gelbakhiani), Najlepszy scenariusz, Najlepsze zdjęcia Festiwal Kino w Trampkach 2020: Nagroda Główna w Konkursie Filmów Młodzieżowych, Nagroda Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Nagroda European Children's Film Association

Zakochany w tańcu Merab (Levan Gelbakhiani) od najmłodszych lat trenuje w Gruzińskim Balecie Narodowym. Jego jedynym marzeniem jest dostanie się do głównego składu, dzięki czemu będzie mógł wyruszyć w tournée i opuścić konserwatywną Gruzję. Kiedy jeden z głównych tancerzy zostaje zwolniony i rozpoczyna się rekrutacja na jego miejsce, ten cel wydaje
się być na wyciągnięcie ręki.

W tym czasie do zespołu dołącza nowy tancerz, charyzmatyczny i utalentowany Irakli (Bachi Valishvili), który może stanąć Merabowi na drodze. Wspólne treningi sprawiają, że Irakli staje się nie tylko jego najgroźniejszym rywalem, ale też obiektem pożądania, które może na zawsze przekreślić jego karierę.

Film prezentowany z polskimi i angielskimi napisami.

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27
31-010 Kraków
12 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
www.e-kinopodbaranami.pl