Baranki w Pieluchach - cykl seansów filmowych

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

BARANKI W PIELUCHACH - dla rodziców i malucha

Kino dla rodziców z dziećmi w Krakowie

NIEWIERNI W PARYŻU (reż. Woody Allen)
czwartek, 23 listopada 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

W czwartek, 23 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w pieluchach. Na ekranie Niewierni w Paryżu. 50-ty film w dorobku Woody'ego Allena opowiadający o ważnej roli, jaką w naszym życiu odgrywa przypadek i szczęście.

spektakl dla dzieci krakow

50-ty film w dorobku reżysera i scenarzysty – Woody’ego Allena, twórcy nagrodzonych Oscarami: O północy w Paryżu, Vicky Cristina Barcelona, Annie Hall czy niedawnych hitów W deszczowy dzień w Nowym Jorku i Śmietanka towarzyska. Allen po raz czwarty w swojej karierze powraca na ulice francuskiej stolicy, aby opowiedzieć przewrotną i pełną ekscytującego napięcia historię pewnego romansu.

W rolach głównych: Lou de Laâge (Niewinne, Biała jak śnieg), Melvil Poupaud (Piękny poranek, Kochanica króla Jeanne du Barry) i Niels Schneider (Sybil, Wyśnione miłości).

Baranki w pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:
NIEWIERNI W PARYŻU | COUP DE CHANCE

reż. Woody Allen, Francja/Wielka Brytania 2023, 97’

Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi...

Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
31-010 Kraków

12 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
www.e-kinopodbaranami.pl