Kino plenerowe na zakończenie lata

Kiedy

Od:  

Gdzie

Kalwaria Zebrzydowska

Kategoria

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zaprasza 2 września (sobota) na seanse filmowe pod gwiazdami.

Plenerowe projekcje, to wspaniała okazja do spotkania w gronie przyjaciół!


2 września 2017 r. start - godz. 20.00 | stadion Kalwarianka (korty tenisowe)

20:00 – Agentka
Komedia; reż.: Paul Feig; USA 2014; 120 min.
obsada: Jason Statham, Rose Byrne, Melissa McCarthy
Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA.
Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji.  Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.

Kino plenerowe na zakończenie lata

22.10 – Marsjanin
reż.Ridley Scott, USA 2015; 141 min.
obsada: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig
"Marsjanin" to film, który po prostu wypada zobaczyć na dużym ekranie.To kino  z prawdziwego zdarzenia - szyte na miarę XXI wieku.Opowieść o harcie ducha, potędze rozumu i  ludzkiej solidarności. Tutaj nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy problem da się rozwiązać, a błąd – naprawić. Wystarczy tylko zacząć myśleć...
Gwiazdorska obsada, zapierający dech, przygodowy film sci-fi, zrealizowany przez legendarnego reżysera, Ridleya Scotta na podstawie bestsellerowej powieści.

WSTĘP WOLNY!

http://ckstkalwaria.com/nowa/