Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha
 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

Bilety dla rodziców - 13 zł

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

W czwartek, 15 listopada, Kino Pod Baranami zaprasza rodziców z niemowlakami pokaz filmu Planeta Singli 2 - kontynuacji pełnej uroku komedii romantycznej z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych.

PLANETA SINGLI 2 | PLANET SINGLE 2
reż. Sam Akina, Polska 2018, 120’
Film prezentowany z angielskimi napisami.

Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż ta romantyczna nauczycielka muzyki.

Zanurzona w przedświątecznej atmosferze kontynuacja filmowego hitu, w którym zakochały się miliony widzów, pełna humoru, wzruszeń i pozytywnej energii. Na ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz.

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
kino@kinopodbaranami.pl (informacje, uwagi, propozycje)
kasa@kinopodbaranami.pl (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach