Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

Kiedy

 

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.
BILETY DLA RODZICÓW: 14 zł
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

W czwartek, 29 sierpnia o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz najnowszego filmu Richarda Linklatera z Cate Blanchette w roli tytułowej: „Gdzie jesteś, Bernadette?”

O FILMIE:

GRZIE JESTEŚ, BERNADETTE? | WHERE'D YOU GO, BERNADETTE reż. Richard Linklater, USA 2019, 109’

Bernadette Fox (Cate Blanchett) ma kochającego, choć zapracowanego męża (Billy Crudup) oraz wspaniałą córkę, piętnastoletnią Bee (Emma Nelson), dla której jest najlepszą przyjaciółką. Uważana w kręgach designu za genialną rewolucjonistkę w dziedzinie architektury, Bernadette jest kobietą ekscentryczną, nieunikającą konfliktów z otoczeniem. Pewnego deszczowego dnia znika w dziwnych okolicznościach. Bee, która postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, stopniowo odkrywa zaskakujące fakty z życia Bernadette...

Najnowszy film Richarda Linklatera (Boyhood, trylogia Przed wschodem słońca, Przed zachodem słońca, Przed północą) to adaptacja bestsellerowej powieści Marii Semple - cenionej scenarzystki i producentki telewizyjnej (pracowała m. in. przy serialach "Beverly Hills 90210", "Bogaci bankruci", "A teraz Susan"). Recenzenci książki podkreślali niezwykle zręczne połączenie ironicznego poczucia humoru, psychologiczną przenikliwość w kreśleniu barwnych postaci i nieco dziwacznych sytuacji oraz umiejętność budzenia wzruszeń bez popadania w naiwny sentymentalizm.

Tytułową Bernadette gra nagradzona Oscarem Cate Blanchette ("Blue Jasmine", "Manifesto"). Partnerują jej Billy Crudup ("Na progu sławy", "Spotlight") oraz debiutantka w długim metrażu, Emma Nelson.

Rynek Główny 27, Kraków
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
kino@kinopodbaranami.pl (informacje, uwagi, propozycje)
kasa@kinopodbaranami.pl (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach