Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

BILETY DLA RODZICÓW: 15 zł

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

W czwartek, 23 stycznia o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz niezwykle aktualnego filmu „Gorący temat”, przedstawiającego kulisy jednego z wydarzeń leżących u podstaw ruchu #METOO. Na ekranie trzy wielkie gwiazdy: Nicole Kidman, Margot Robbie i Charlize Theron.

O FILMIE:

GORĄCY TEMAT | BOMBSHELL
reż. Jay Roach, USA 2019, 108’

Oscary 2020: najlepsza aktorka (Charlize Theron) - nominacja, najlepsza aktorka drugoplanowa (Margot Robbie) - nominacja, najlepsza charakteryzacja – nominacja

Nagrodzony Oscarem scenarzysta „The Big Short” Charles Randolph, jednoczy siły z reżyserem Jayem Roachem, specjalistą od politycznych filmów telewizyjnych, by opowiedzieć prawdziwą i szokującą historię.
„Gorący temat” to oparta na faktach opowieść o trzech kobietach, znajdujących się na różnych etapach swojej kariery, które przeciwstawiły się seksizmowi i przemocy seksualnej w jednej z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych – The Fox News. Na pierwszym planie trzy wielkie gwiazdy: Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie.

Przedstawiony w filmie skandal był jednym z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #METOO i doprowadził do rezygnacji despotycznego dyrektora stacji, Rogera Ailesa (w tej roli John Lithgow).
„Gorący temat” wykracza jednak znacząco poza opowieść o walce o własną godność i bezpieczeństwo, ukazuje bowiem także mroczne oblicze współczesnych mediów. Widzowie poznają tajemnice nieskazitelnego wyglądu prezenterów i prezenterek, cenę jaką płacą za codzienne występy przed kamerą oraz kulisy dziennikarskiego warsztatu, opartego często na plotkach, fake newsach i skandalach. „Gorący temat” to energetyzujący portret współczesnej Ameryki, rządzonej przez jednego z największych fanów stacji Fox News.

Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27, Kraków
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
kino@kinopodbaranami.pl (informacje, uwagi, propozycje)
kasa@kinopodbaranami.pl (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach