Ferie z kulturą: wyskocz na ferie do Czech i Słowacji

Kiedy

Gdzie

Kamedulska 70
Kraków

Kategoria

Ferie z kulturą: wyskocz na ferie do Czech i Słowacji

Ferie w mieście nie muszą być nudne!
Klub Kultury Przegorzały zaprasza na warsztaty "Ferie zimowe z kulturą", czyli kreatywny i bezpieczny wypoczynek dla dzieci, pełen sztuki, edukacji i dobrej zabawy.

"Wyskocz na ferie do Czech i Słowacji"

Co łączy Andy'ego Warhola i Janosika? Czyje duchy straszą na praskich uliczkach? Co to jest divadlo, zmrzlina i paradajka? Tej zimy wybierzemy się w podróż całkiem niedaleko: do naszych południowych sąsiadów. Nuda? Nic bardziej mylnego. W czasie ferii przekonamy się, że Czechy i Słowacja kryją w sobie mnóstwo ciekawostek oraz fascynującą sztukę. Na uczestników czekają m.in. warsztaty kulturoznawcze, warsztaty plastyczne inspirowane czeską secesją i słowackim folklorem oraz zajęcia animacji poklatkowej i komputerowej, których tematem będą kultowe postaci znane z czechosłowackich filmów animowanych. Nie zabraknie również gier i zabaw językowych z wolontariuszami europejskimi ze Słowacji i Hiszpanii.

Terminy:
17.01 - 21.01 godz. 9:00 - 16:00
24.01 - 28.01 godz. 9:00 - 16:00
Można wziąć udział w obu tygodniach, ponieważ program nie będzie się powtarzał.

Zapisy prowadzimy przez formularz zapisów na stronie internetowej do 6 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Informacje, program, formularz zapisów: www.przegorzaly.dworek.eu