Zdobądź tytuł "Czytelnika Roku 2023" w konkursie Biblioteki Kraków

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3
Kraków

Biblioteka Kraków zaprasza miłośników książki –  dzieci i młodzież oraz dorosłych –  do udziału w Konkursie Czytelnik Roku 2023. Może wziąć w nim udział każdy, kto posiada aktywną kartę Biblioteki Kraków. Uczestnik konkursu otrzyma Paszport Czytelnika, w którym będzie  zbierał pieczątki za przeczytane książki lub audiobooki.

Czytelnik Roku Biblioteki Kraków

konkurs


Zgodnie z regulaminem tytuł „Czytelnika Roku 2023” zdobędzie uczestnik, który zbierze co najmniej 150 pieczątek za zwrócone książki i przynajmniej jedną pieczątkę za udział w wydarzeniu kulturalnym polecanym przez Bibliotekę Kraków. Do zdobycia jest również tytuł „Czytającego Rodzica”, adresowany do rodziców lub opiekunów prawnych dzieci do 6. roku, które zgłoszono do udziału w konkursie.
W ubiegłorocznej odsłonie Konkursu wzięło udział ponad 900 osób.
Konkurs trwa od 2 lutego do 31 grudnia br., a ogłoszenie jego wyników i wręczenie nagród, ufundowanych przez partnerów i organizatora przedsięwzięcia, nastąpi w lutym 2024. Partnerami są: Galeria Bronowice, Wydawnictwo Literackie i Krakowski Teatr Scena STU oraz KBF  - operator programu Kraków Miasto literatury UNESCO.
Pełny regulamin oraz bieżące informacje konkursowe dostępne są na stronie www.biblioteka.krakow.pl oraz w filiach Biblioteki Kraków.
Zapraszamy: Czytaj, zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody. Zostań Czytelnikiem Roku!