Wyjątkowa akcja studentów AGH

BOLID, ŁÓDŹ SOLARNA, DRON, RAKIETA I SYMULATOR LOTU – CZEKAJĄ!
RUSZYŁA JEDYNA TAKA AUKCJA!


PIERWSZA, WYJĄTKOWA i... OSTATNIA – bo już wiadomo, że nie będzie powtórki...
Tylko ten jeden raz, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – udostępnia prawdziwe skarby... SWOJĄ DUMĘ! Studenckie projekty i wynalazki - rozsławiają uczelnię, budzą ciekawość, odnoszą sukcesy na międzynarodowych zawodach i pokazach... Teraz można je zobaczyć, poznać, dotknąć, a nawet: sterować nimi, prowadzić je i rozpędzić – AUKCJE na: www.charytatywni.allegro.pl, trwają do 14 grudnia.

Wyjątkowa akcja studentów AGHBolid spalinowy "Grażyna" -  jest jednym z najszybciej rozpędzających się bolidów spalinowych Formuły Student w Europie. Napędzana energią słoneczną, łódź solarna "Baśka" - jest jedną z najlepszych łodzi solarnych na świecie. W najbardziej prestiżowych zawodach - Monako Solar & Energy Boat Challenge, zajęła 3 miejsce. Nie każdy może znaleźć się za sterami tych wynalazków... nawet w samych zespołach (AGH Racing i AGH Solar Boat), które nad nimi pracują – od projektu, poprzez budowę, po testy – są tylko dwie, trzy osoby, które mogą je uruchomić.
Zatem, jak widać... to będzie absolutny wyjątek! Jedyna taka sytuacja, kiedy ktoś z zewnątrz – wyruszy na kilkunastominutową przejażdżkę, albo w krótki rejs. Wystarczy wylicytować taką możliwość na aukcji. :-) Tak samo jest, w przypadku pozostałych atrakcji...

Kto chciałby sprawdzić się w roli pilota? Taką szansę, daje godzinny lot wirtualnym samolotem Cessna - na specjalnym symulatorze. Od startu, po bezpieczne lądowanie – można będzie liczyć na pomoc ekspertów, którzy objaśnią każdy etap i odpowiedzą na wszystkie pytania.

A może ktoś chciałby sterować samolotem – ale nie musi mieć wrażenia, że odrywa się od ziemi...?  Zespół AGH Solar Plane -  oferuje dwugodzinne szkolenie, z obsługi jedynego w Polsce urządzenia, całkowicie napędzanego energią słoneczną.

Niewiele osób ma też okazję uczestniczyć w testach rakiety - AGH Space System daje tę możliwość...

Studenci i pracownicy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – zachęcają do tego, aby spełnić swoje marzenia... a przy okazji, pomóc  przewlekle i nieuleczalnie chorym młodym ludziom – podopiecznym Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

Wyjątkowa akcja studentów AGH

 

ŚWIĘTA  DZIECIOM 2018...

To AKCJA, organizowana przez krakowską AGH – w ramach której, organizowane są AUKCJE CHARYTATYWNE... ale nie tylko!
Od 10 do 12 grudnia, na Uczelni i poza nią – zaplanowano mnóstwo wydarzeń. Będzie po studencku, czyli: GŁOŚNO, RADOŚNIE i z PEŁNĄ MOCĄ! :-)
Przewidziane są kwesty, koncerty, imprezy, przemarsze... każdy będzie też mógł bezkarnie "NAWRZUCAĆ DZIEKANOWI" – w końcu wrzuca na ważny cel. :-)

Wyjątkowa akcja studentów AGH

Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebook'u: @agh.swieta.dzieciom
Organizatorem akcji jest: Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH.