Mikołajki w Grodzie Kraka

Kiedy

Patronat Rodzinnego Krakowa

To już IV edycja eventu "Mikołajki w Grodzie Kraka”. Event odbędzie się 8 grudnia 2018 r. Organizatorkami są dwie blogerki Klaudia, autorka bloga Niezłe Ziółko i Agnieszka, autorka bloga My Lifestyle. Dziewczyny znów pomagają! A dokładniej organizują IV edycję spotkania integracyjnego blogujących Mam w Krakowie, połączonego ze zbiórką pieniędzy na Fundację 3-4 Start dla podopiecznej fundacji, małej Zuzi. Spotkanie odbędzie się w Rodzinnym Domu Restauracyjnym Kto wypuścił Skowronka? w Krakowie.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Mikołajki w Grodzie KrakaSpotkanie ma charakter dwojaki - zamknięte spotkanie dla 16 influencerek i spotkanie otwarte, gdzie może przyjść każdy rodzic ze swoimi pociechami. Na Mikołajkach w Grodzie Kraka będzie szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. Spotkanie i zabawa z Mikołajem z MyDay.pl, eksperymenty i doświadczenia z Chemical World, sesje świąteczne, warsztaty robienia robotów z Robotowo i wiele, wiele innych. Cała akcja będzie pod patronatem Fundacji 3-4-Start.

Przed spotkaniem, na platformie Allegro charytatywnie odbędzie się licytacja upominków od partnerów spotkania. Licytacja będzie mieć także charakter otwarty. Mamy całą masę pięknych rzeczy! Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie, tym samym pomagając małej Zuzi.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na fan page'u Mikołajki w Grodzie Kraka.

Serdecznie zapraszamy na mikołajkową zabawę! Startujemy od godziny 14:00!