Być jak Brzechwa - konkurs na napisanie i zilustrowanie bajki

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Być jak Brzechwa
Konkurs na napisanie i zilustrowanie bajki
Dzieci uwielbiają bajki i również same chętnie tworzą fantazyjne opowieści. To okazja do przeżycia niezapomnianych rodzinnych chwil w świecie nieskrępowanej wyobraźni! Chcemy Was do tego zachęcić. Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom i rodzicom rozwijania talentu literackiego, wrażliwości artystycznej oraz upowszechnianie twórczości Jana Brzechwy. Zadaniem uczestników jest stworzenie i zilustrowanie bajki, której bohaterami staną się postaci z utworów Jana Brzechwy, bądź sam autor.

konkursWeźcie do ręki bajki, wybierzcie ulubiony utwór i… pozwólcie ponieść się fantazji! Czy stonoga nadal walczy ze swoimi plączącymi się nogami? Jak potoczyły się losy lisa Witalisa? Czy Pan Kleks przeżył nową przygodę? A może Pan Brzechwa napisze nową bajkę? Losy wszystkich bohaterów są teraz w waszych rękach. Długość bajki oraz ilość i technika wykonania ilustracji są dowolne.

Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 prac, które zamieszczone zostaną w wydawnictwie pokonkursowym, książeczce „Być jak Brzechwa”.

Na laureatów czekają nagrody, które zostaną wręczone podczas finału projektu we wrześniu.
Czas trwania konkursu 1-30 czerwca 2018r.

Informacje o konkursie wraz z regulaminem dostępne na: http://www.dworek.eu