TAURON Arena Kraków zaprasza na listopadowe zwiedzanie

Kiedy

Od:  
Do:  

13 i 27 listopada będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce - TAURON Arenę Kraków.

Chcesz dowiedzieć się ile czasu potrzeba na zorganizowanie koncertu Robbiego Williamsa na lodowisku albo w której garderobie do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak Katy Perry, Justin Bieber, Enrique Iglesias czy muzycy zespołu Foo Fighters i Green Day, gdzie trenowali uczestnicy Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn i Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn albo z kim w czasie Światowych Dni Młodzieży w arenie spotkał się papież Franciszek?

Na wszystkie pytania można uzyskać odpowiedzi podczas listopadowego zwiedzania TAURON Areny Kraków.

Goście, którzy odwiedzą TAURON Arenę Kraków zobaczą miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez (m.in. pomieszczenia techniczne i szatnie zawodników), staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP, dowiedzą się kto do tej pory odwiedził TAURON Arenę Kraków, poznają historię budowy oraz możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie.

W trakcie zwiedzania goście wejdą na każdy z poziomów TAURON Areny Kraków. Zejdą na płytę areny, na której budowano sceny dla największych muzycznych gwiazd takich jak: Aerosmith, Bruno Mars, Maroon 5, Scorpions, Green Day, System of a Down, Black Sabbath, Justin Bieber, Katy Perry i Martin Garrix. Odwiedzą również jedną z lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę.

Podczas spaceru po foyer będą mogli zobaczyć plakaty z wydarzeń, jakie do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło ponad dwa miliony osób. Poznają też bogaty kalendarz imprez, które odbędą się w hali w najbliższym czasie.

W programie jest również odwiedzenie pomieszczeń na co dzień niedostępnych uczestnikom imprez m.in. szatni, z których korzystali m.in. uczestnicy Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i uczestnicy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie.

Zarezerwuj miejsce
Aby zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba wybrać dzień i zarezerwować miejsce.

- za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.tauronarenakrakow.pl;

- telefonicznie: 12 349 11 02 (pon.pt.: w godz. 8:00-16:00);

- e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl

- osobiście w recepcji(pon.-pt.: w godz. 8:00-16:00; wejście nr 1).

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą hali – telefonicznie: 12 349 11 02 (pon.-pt.: w godz. 8:00-16:00), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl lub osobiście w recepcji (pon.-pt.: w godz. 8:00-16:00; wejście nr 1).

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie internetowej www.tauronarenakrakow.pl.

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, 8 zł – dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety są do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl oraz na Facebook.