Zajęcia angielskiego dla dzieci w towarzystwie robota Emysa!

Gdzie

ul. Armii Krajowej 95
30-150 Kraków

Zajęcia angielskiego dla dzieci w Krakowie

Mission Centrum Językowe zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na jedyne i niepowtarzalne lekcje angielskiego, które prowadzone są w nowej formule z asystą interaktywnego robota Emysa, w małych grupach (4-6 uczniów), w sali przystosowanej dla najmłodszych.

Emys to wesoły robot z duszą dziecka, mówiący wyłącznie w języku angielskim,  reagujący na dotyk, zawsze chętny do zabawy native speaker, doskonały asystent nauczyciela. Emys nie pozwala, aby zajęcia były nudne. Potrafi rozpoznać i zareagować na wiele akcesoriów - interaktywne karty, odznaki, naklejki i pluszowe zabawki.

Fantastyczne zajęcia angielskiego dla dzieci w towarzystwie robota Emysa!


Zastosowane podejście  i narzędzia wspierają u dzieci rozwój umiejętności słuchania, mówienia i czytania po angielsku. Treści edukacyjne mają postać zestawów tematycznych, z których każdy zawiera 12 kolejnych lekcji językowych. Nie są to przypadkowe pomysły, ale przemyślane zestawy leksykalne - od pojedynczych słów, po całe wyrażenia, osadzone w kontekście. Realizację programu kursu wspiera podręcznik My Disney Stars and Friends 1 wydawnictwa Pearson. Uwzględnia on potrzeby dzisiejszego świata i rozwija w dzieciach prawdziwe umiejętności przyszłości, takie jak samoświadomość, świadomość społeczna, krytyczne myślenie, wytrwałość w dążeniu do celu i niezwykle istotna w szybko zmieniającym się świecie chęć do nieustannej nauki. Dzięki temu Twoje dziecko gotowe jest stawić czoła czekającym je wyzwaniom, nie tylko językowym.

Fantastyczne zajęcia angielskiego dla dzieci w towarzystwie robota Emysa!

Adres:
Mission Centrum Językowe,  ul. Armii Krajowej 95, 30-150 Kraków

Szczegółowe informacje i zapisy:
szkola@mission.eu
tel. 12 622 72 65 oraz 604 103 696
https://mission.com.pl