Więcej pasji, więcej możliwości. Nowe zajęcia w Centrum Młodzieży!

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana proponuje w nowym roku szkolnym kilkadziesiąt różnorodnych zajęć artystycznych, edukacyjnych i sportowych. Jest dużo nowości.

Na najmłodszych czekają zajęcia artystyczne, taneczne i muzyczne. Maluchy od 2 roku życia mogą bawić się na zajęciach plastycznych z mamą. Nieco starsi mają do wyboru balet, plastykę czy ceramikę. Lubiących tańczyć zapraszają instruktorzy najmłodszych grup Zespołu Pieśni i Tańca Małe Słowianki, a także  zajęć teatralnych i wokalnych.

Zajęcia dla dzieciDzieci starsze mogą nauczyć się fotografii cyfrowej, doskonalić umiejętności plastyczne na zajęciach z rękodzieła czy szyć  w Studiu Igiełka. Na zainteresowanych sceną i śpiewem czekają zespoły Voce i Studio T. Przy Krupniczej 38 można rozpocząć przygodę z chórem Jaszczury lub tańczyć w zespołach Agitatus, Hop Siup i Tanecznik. Miłośnicy tańca ulicy nauczą się hip hopu, a na zajęciach Showdance panowania nad ciałem i ruchu scenicznego. Dla poszukujących mocnych rytmów czeka propozycja nauki gry na gitarze basowej, a także – to nowość - dołączenie do zespołu muzycznego grającego różnorodny repertuar i przygotowującego się do koncertów. Można również nauczyć się grać na keyboardzie czy gitarze klasycznej.

Licealiści i maturzyści znajdą ciekawe propozycje edukacyjne, mogą przygotować się do egzaminu maturalnego, ponieważ zajęcia prowadzone są zgodnie z podstawą programową MEN. Nowością jest historia sztuki przygotowana specjalnie dla maturzystów. Oferta Krakowskiego Młodzieżowego Towarzystwa Przyjaciół Nauk I Sztuk to kilkadziesiąt różnorodnych zajęć prowadzonych przez wykładowców wyższych uczelni. Nowością w ofercie Centrum Młodzieży będzie Studio Reportażu – gdzie każdy z uczestników będzie mógł poczuć się aktorem, reżyserem czy operatorem kamery. Nie zabraknie też pracowni filmu animowanego i  zajęć rozwijających pasję do fotografii czy zajęć dziennikarskich.

Oferta zajęć dla aktywnych

Więcej pasji, więcej możliwości. Nowe zajęcia w Centrum Młodzieży!Jak co roku przygotowaliśmy bogatą ofertę dla aktywnych. Judo sportowe, rekreacyjne, pływanie, narciarstwo, akrobatyka i oczywiście fitness to najczęściej wybierane zajęcia.  Można także uczęszczać na brydż sportowy, a nawet wziąć udział w laserowym strzelectwie dźwiękowym.

Rekrutacja na zajęcia w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana rozpoczyna się 20 sierpnia 2018 r.  Szczegółowe informacje o ofercie i zapisach znajduje się na stronie: www.cmjordan.krakow.pl.

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana jest największą w Krakowie placówką wychowania pozaszkolnego. Każdego roku wspomaga rozwój kilkuset wychowanków miesięcznie. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych, na różnym stopniu zaawansowania i w dogodnych godzinach, także w sobotę.