Strefa kreatywności MIM - zbuduj miasto z megaklocków

Gdzie

ul. św. Wawrzyńca 15
Kraków

Strefa kreatywności to nowa przestrzeń Muzeum Inżynierii Miejskiej do edukacji interaktywnej - "Strefę kreatywności".  przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych, jakich jeszcze nie doświadczyliście. Skierowana jest dla grup zorganizowanych i rodzin z dziećmi po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

mim

Zabawa i interaktywna edukacja w Krakowie

Przy użyciu klocków o dużych rozmiarach, dzieci będą mogły stworzyć swój własny świat bez ingerencji osób dorosłych, jak również zbudować obiekty rodzące się w ich własnej wyobraźni. Klocki są bardzo funkcjonalne. Stwarzają możliwość wartościowej i rozwojowej zabawy. Swobodna, nieskrępowana aktywność w naszym nowym obszarze edukacyjnym daje możliwość twórczej zabawy. Wspomaga rozwój umiejętności społecznych, pracy w zespole, daje poczucie sprawczości, pozwala na samodzielność. Zabawa klockami to również ciągły ruch, jak również zaangażowanie emocjonalne i intelektualne.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych zajęciach, w których uczestnicy będą mogli zbudować miasto przyszłości, mapę okolicy, słynne konstrukcje czy budowle oraz zaprojektowane przez siebie domy marzeń.

Oferowane tematy zajęć:
- Mapa mojej okolicy,
- Miasto przyszłości,
- Wymarzony dom,
- Miasto idealne,
- Wynalazek na plac zabaw,
- Sławne budowle miast,
- Podziemna pajęczyna.

Więcej informacji o zajęciach na stronie: https://www.mim.krakow.pl/miasto-w-budowie
Zajęcia dla osób indywidualnych w każdą sobotę i niedzielę o godz.: 11.00, 13.00, 15.00.
Zajęcia dla grup od wtorku do piątku od godz. 9.00 - 16.00.
Kontakt z rezerwacją: rezerwacja@mim.krakow.pl, tel.: 12 428 66 00 wew. 11

Muzeum Inżynierii Miejskiej
ul. św Wawrzyńca 15
31-060 Kraków