Rugby dla dzieci ze Smokami!

Gdzie

ul. Na Błoniach 7
Kraków

Zajęcia z rugby dla dzieci w Krakowie

juvenia kraków

Juvenia Kraków to coś więcej niż klub. To rodzina, której pasją jest rugby. A rugby to sport dla każdego, który daje ogromną frajdę i pozwala na kompleksowy rozwój fizyczny dzieci. Każdy w drużynie Smoków jest ważny i każdy pracuje dla wspólnego celu. Doświadczeni trenerzy prowadzą zajęcia dla dzieci już od 6. Roku życia!

Sport dla każdego

W tym stwierdzeniu nie ma krzty przesady. W drużynie potrzebni są mali i duzi, niscy i wysocy, szybcy i silni. Każdy jest ważny! Każdy wykorzystuje swoje warunki fizyczne i mocne strony, żeby zespół osiągnął cel. Dzieci uczą się dzięki temu szanować, akceptować i doceniać różnice pomiędzy sobą. W Juvenii, ani żadnym innym klubie rugby nie ma miejsca na piętnowanie czy wyśmiewanie.

zajęcia sportowe dla dzieci Kraków

Sport z jajem

Zajęcia z rugby dla dzieciaków do 12. roku życia to przede wszystkim zabawa oraz trening ogólnorozwojowy. Nie ma nacisku na zwycięstwa, bo wierzymy, że dzieci muszą przede wszystkim pokochać sport, nauczyć się współpracy z kolegami i przyjąć takie wartości, jak dyscyplina, współpraca, fair-play oraz szacunek.

zajęcia sportowe dla dzieci Kraków

Trenerzy „Smoczków”, jak nazywamy najmłodsze grupy wiekowe, potrafią sprawić, że uśmiech nie schodzi dzieciom z ust od początku do końca treningu. Nawet kiedy są już bardzo zmęczeni. Co więcej w życie klubu oraz turnieje mocno angażują się rodzice, dzięki czemu tworzymy wielką rodzinę nawzajem się dopingując.

zajęcia sportowe dla dzieci Kraków

Sport, w którym spełniają się marzenia

Każdy mały rugbista w Juvenii wie, że dzięki sportowi może spełniać swoje marzenia. Zajęcia ze „Smoczkami” często prowadzą dorośli rugbiści i reprezentanci Polski. Nasi wychowankowie zwiedzają świat, grając w barwach narodowych, a jako klub dwukrotnie braliśmy udział w międzynarodowym turnieju Dubai Sevens, gdzie nasi 19-latkowie wywalczyli drugie miejsce. W Krakowie odbywa się również międzynarodowy turniej U19 Krakow Sevens.

zajęcia sportowe dla dzieci Kraków

Grając w rugby i bawiąc się z kolegami można więc z upływem lat zapracować na spełnienie marzeń, jakim dla wielu młodych sportowców jest niewątpliwie reprezentowanie swojego kraju. To również szansa na podróże po świecie oraz możliwość gry w zagranicznych klubach, w ramach współpracy, którą Juvenia Kraków ma chociażby z zespołem Plymouth Albion z Anglii.

zajęcia sportowe dla dzieci Kraków

Treningi

W okresie zimowym treningi dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu.
We wtorki o godzinie 16:30 na matach TS Wisła Kraków
W piątki o godzinie 19:30 pod balonem KS Kolejarz Prokocim

Od wiosny wszystkie treningi odbywać się będą ponownie na boisku Juvenii przy ul. Na Błoniach 7.

Promocyjne wideo Rzemieślniczego Klubu Sportowego Juvenia Kraków - (KLIK)

Szczegółowe informacje:

Kontakt do trenerów poszczególnych grup: https://juvenia.info/kontakt/
Kontakt mailowy: biuro@juvenia.info
Strona internetowa: www.juvenia.info
Facebook: https://www.facebook.com/juveniakrakow/