Lodowisko przy TAURON Arenie Kraków

Gdzie

Stanisława Lema 7
Kraków

Przy TAURON Arenie Kraków od strony Parku Lotników Polskich powstało lodowisko zewnętrzne, które będzie działać codziennie od godz. 9:00 do 21:00. Ślizgawki przy arenie potrwają do 28 lutego 2022 r. 

Lodowisko przy TAURON Arenie Kraków

W wybranych godzinach wstęp na lodowisko będzie darmowy dla dzieci i młodzieży z Krakowa.

Dzięki współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Krakowa, od 6 grudnia (poniedziałek) dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Akcja będzie obowiązywała w dni powszednie (w grudniu w godz. od 9:00 do 15:00). Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Dzieci do lat 12 będą mogły jeździć na lodowisku wyłącznie z opiekunem (w tym przypadku konieczny jest zakup biletu przez osobę dorosłą). Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców.

Możliwe jest także zapisanie na lodowisko grup szkolnych – konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie za pośrednictwem e-maila: zapisy@tauronarenakrakow.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Jednorazowe wejście na lodowisko trwa 120 minut od momentu zakupu biletu.

Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów (konieczny jest zakup wejściówki przez osobę dorosłą). Wszystkim Użytkownikom Lodowiska zalecamy jazdę w kaskach, ochraniaczach na ręce, łokcie i kolana.

CENNIK:
Bilet jednorazowy normalny – 15 zł
Bilet jednorazowy ulgowy* – 10 zł
Bilet jednorazowy dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodzinną 3+ lub Kartę Dużej Rodziny lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności** – 6 zł

*Bilety ulgowe dla dzieci, młodzieży szkolnej do 18. roku życia i seniorów (powyżej 65 roku życia)
**Opiekun osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności – wstęp darmowy.

Na terenie lodowiska znajdą się: kasa biletowa, toalety, przebieralnia do zmiany obuwia wraz szafkami oraz wypożyczalnia sprzętu: łyżew, kasków, „pingwinków” (pomocników do nauki jazdy).

Goście mogą korzystać z odpłatnych miejsc parkingowych znajdujących się przy TAURON Areny Kraków.

Więcej informacji o lodowisku przy TAURON Arenie Kraków, harmonogramie ślizgawek, cenniku biletów i wypożyczali sprzętu można znaleźć na stronie obiektu: www.tauronarenakrakow.pl.

Do Zimowej Areny zapraszają: Arena Kraków S.A., Meta Sp. z o.o., Urząd Miasta Krakowa – Wydział Sportu oraz Krakowski Klub Curlingowy.