Lodowisko przy TAURON Arenie Kraków

Gdzie

Stanisława Lema 7
Kraków

TAURON ARENA KRAKÓW ZAPRASZA NA ŁYŻWY!

Plenerowe lodowisko z bezpłatnymi godzinami dla dzieci i młodzieży, tory curlingowe na parkingu podziemnym areny, świąteczne warsztaty dla najmłodszych oraz Xplore Dome – widowisko multimedialne, które „wciągnie” widzów w wirtualną rzeczywistość i zabierze ich w podróż dookoła świata – to atrakcje, z których w tym sezonie będzie można skorzystać w największej zimowej strefie w Krakowie!

Zewnętrzne lodowisko, które powstało przy TAURON Arenie Kraków od strony Parku Lotników Polskich będzie działać codziennie od godz. 9:00 do 21:00.

lodowisko krakow

W wybranych godzinach wstęp na lodowisko będzie darmowy dla dzieci i młodzieży z Krakowa.

Lodowisko przy TAURON Arenie Kraków to jedna z najpopularniejszych zimowych atrakcji TAURON Areny Kraków. W ubiegłym sezonie skorzystało z niego ponad 16 tys. osób. W tym roku ślizgawki w zimowej scenerii Parku Lotników Polskich będą działać od 1 grudnia (piątek) na godz. 9:00. Lodowisko będzie czynne do 25 lutego 2024 roku, czyli do końca ferii zimowych.

Dzięki współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej, od 1 grudnia 2023 roku do 9 lutego 2024 roku, dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie.

Akcja będzie obowiązywała w dni powszednie (w godz. 9:00-16:00). Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko. Szczegółowe informacje dotyczące biletów oraz godzin funkcjonowania lodowiska są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl/lodowisko-w-tauron-arenie-krakow-sezon-2023-2024

Mikołajki na lodowisku

6 grudnia (środa), między godziną 16:30 a 18:30, TAURON Arena Kraków zaprasza na Mikołajkowe atrakcje. Świętowanie rozpocznie się 15-minutowym pokazem łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu łyżwiarzy grupy pokazowej Walley Ice Story. W programie będzie też nauka jazdy na łyżwach, gry i zabawy z elfami i reniferami, czyli aktywności dla małych i dużych na każdym poziomie zaawansowania. Święty Mikołaj na łyżwach pomoże chętnym postawić pierwsze kroki na lodzie, a bardziej zaawansowanym podszkolić technikę jazdy. A na koniec trenerzy zaproszą wszystkich do nauki wspólnego świątecznego układu choreograficznego.

Tego samego dnia (6 grudnia) zapraszamy na Mikołajkowe zwiedzanie TAURON Areny Kraków. Zaczynamy o godz. 15:00 w recepcji Małej Hali. Bilety można kupić wcześniej za pośrednictwem strony https://sklep.arenakrakow.pl/.

Animacje i zajęcia z instruktorami

W każdą środę, podczas IV tury lodowiska (godz. 16:30-18:30) zapraszamy na animacje z instruktorami Walley Ice Story. W sezonie 2023/2024 możliwe będą także płatne lekcje jazdy na łyżwach z trenerami Walley Ice Story oraz Pro Sport dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych (obowiązują wcześniejsze zapisy).

W drugim tygodniu ferii Walley Ice Story planują aktywności dla młodzieży szkolnej w godz. 8:00-16:00 – codzienne zajęcia na lodowisku oraz dodatkowe atrakcje m.in. zwiedzanie TAURON Areny Kraków.

Więcej informacji o lodowisku przy TAURON Arenie Kraków, harmonogramie ślizgawek, cenniku biletów i wypożyczali sprzętu można znaleźć na stronie obiektu: https://www.tauronarenakrakow.pl/lodowisko-powraca-pod-tauron-arene-krakow/