Polonia Kraków

 Polonia KrakówStowarzyszenie Sportowe Polonia Kraków powstało w 2005 roku. Od samego początku za główny obszar naszej działalności uznaliśmy organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Od 2007 roku prowadzimy zajęcia dla przedszkolaków, jako pierwsi wprowadzając ten rodzaj treningów na terenie Krakowa, a chyba nawet i Polski.

ROZWIJAMY TALENTY!

Tylko w sprzyjających okolicznościach dziecko może w pełni poznać swoje możliwości i rozwinąć posiadane talenty! Takie warunki będzie mieć właśnie w naszej Akademii! Nasze zajęcia prowadzone są według nowoczesnej, autorskiej metody opartej na wzorcach zachodnich szkółek piłkarskich!

ZAPEWNIAMY - DOBRĄ ZABAWĘ!

Trening może być doskonałą zabawą! W trakcie zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu, dzieci spędzają czas głównie na grach i zabawach, oczywiście z elementami piłki nożnej! Ucząc się i bawiąc.

ZAJĘCIA DLA KAŻDEGO!

Pozytywna atmosfera sprzyja rozwojowi dzieci, a organizowane turnieje pozwalają im poczuć ducha rywalizacji i sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z kolegami. Przyjmujemy każde dziecko - dla nas najważniejsze są chęci dziecka i ogólna sprawność ruchowa!

System szkolenia w Polonii Kraków został oparty o doświadczenia najlepszych szkółek piłkarskich świat (chociażby Ajax czy AC Milan) oraz zaawansowanych i skutecznych systemów szkoleniowych (jak holenderski system Coevera).

Zaczynamy już od Piłkarskiego Żłobka - zajęć dla dzieci od 2 do 4 roku życia.
Dzieci powyżej 4 lat zapraszamy do Akademii Przedszkolaka.
Starsze dzieci zapraszamy na zajęcia do Szkółki Piłki Nożnej - zajęcia dla dzieci od 6 do 12 roku życia.         

TRENERZY Z PASJĄ!

Klucz do dobrze prowadzonych zajęć to - doświadczeni trenerzy pracujący z pasją!

Nasi trenerzy to pedagodzy kochający sport - w każdym momencie czuwają nad przebiegiem zajęć i dbają, aby dzieciaki jak najlepiej wykorzystały czas treningu, doskonale się przy tym bawiąc!

DOŚWIADCZENIE + ZAUFANIE RODZICÓW!

Szkółka Polonii Kraków działa od 2005 roku. Zajęcia dla przedszkolaków prowadzimy od roku 2007!

Aktualnie prowadzimy zajęcia dla przedszkolaków w czterech dzielnicach Krakowa (Nowa Huta, Olsza, Prokocim, Krowodrza). Na nasze zajęcia regularnie uczęszcza ponad 150 dzieci w wieku 2-12 lat.

Zajęcia odbywają się w pięciu dzielnicach Krakowa:
Nowa Huta, Olsza, Bronowice, Prokocim, Krowodrza.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

KOORDYNATOR SEKCJI: koordynator@poloniakrakow.pl

tel.: 794-65-45-49

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Akademii Przedszkolaków w Polonii Kraków: http://youtu.be/IAzZiQ6oihI