"Bajki" Natalie Portman. Książka-cegiełka na rzecz polskiej psychiatrii dziecięcej

Bestseller „The New York Times” w jedynym europejskim wydaniu.

Aspekt równości, tolerancji i otwartości był ważnym impulsem do podjęcia decyzji o wydaniu książki w Polsce. Sprzedaż książki, która ma pomóc dzieciom w zrozumieniu świata przez klasyczne historie zająca i żółwia, trzech świnek czy myszy miejskiej i myszy domowej, przyczyni się do wsparcia ogólnopolskiej akcji charytatywnej #ZDROWIEWGŁOWIE realizowanej przez Fundację TVN.

Bajki. Natalie Portman
“Bajki” Natalie Portman, w przekładzie Michała Rusinka, decyzją organizatorów wydarzenia – konferencji IMPACT’23, odbywającej się 10-11 maja 2023r. w Poznaniu – będą książką-cegiełką. Całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie polskiej psychiatrii dziecięcej w ramach programu realizowanego przez Fundację TVN.

Książka-cegiełka na rzecz polskiej psychiatrii dziecięcej

Polski wydawca książki  Wydawnictwo Znak Literanova  także wspiera akcję charytatywną organizowaną przez ImpactCEE oraz Fundację TVN. Z okazji wydania Bajek Natalie Portman cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na konto Fundacji TVN w celu zwiększenia dostępu do opieki psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci.

Bajki to nowe interpretacje trzech klasycznych opowieści. Ceniona aktorka przedstawia w nich uniwersalne problemy w czuły, przystępny dla dzieci sposób, zachęcając rodziców do podejmowania z najmłodszymi ważnych życiowych tematów.

Chciałabym, żeby moje bajki były bezpiecznym miejscem, gdzie nie wartościuje się, nie ocenia, akceptuje inność, różnorodność, a przy tym, żeby były zabawne! Mam nadzieję, że te opowieści spodobają się Wam i Waszym dzieciom — mówi autorka.

W Polsce "Bajki" Natalie Portman ukazały się nakładem Wydawnictwa Znak Literanova. Błyskotliwy przekład Michała Rusinka oraz przepiękne ilustracje autorstwa Janny Mattii sprawiają, że książkę czyta się lekko i z ogromną przyjemnością.  

“Bajki” Natalie Portman można kupić na platformie >> Allegro, a także w księgarniach stacjonarnych i internetowych.     

Autor: Natalie Portman
Wydawnictwo Znak Literanova
Okładka twarda
Rok wydania: 2023
Przedział wiekowy – dla przedszkolaków (3-5 lat), dla dzieci z klas I-III (6-9 lat)