Wydarzenia dla dzieci w KRKino.pl

21-01-2018
23-01-2018
Kina Grupy Agrafka
ul. Krowoderska 8
Kraków

CZYTAMY I OGLĄDAMY W AGRAFCE


21 stycznia /niedziela/ | 11:00
Czytamy: Ale auta! Odjazdowe historie samochodowe | Michał Leśniewski
Oglądamy: TRAKTOREK FLOREK | Gråtass – gøy på landet!, reż. Peter Hamdahl Næss, Norwegia 2016, 78'

Czy przyjaźń między dzieckiem, dorosłym, traktorem a kozą jest możliwa? Oczywiście, że tak! Szczególnie gdy chodzi o wspólną sprawę, którą jest dobro farmy i honor jej gospodarza. Traktorek Florek to opowieść nie tylko o tym, że na wsi nie ma nudy i jest to genialne miejsce na spędzenie wakacji, ale również o solidarności, współpracy oraz wzajemnej trosce. Dynamiczna i zabawna opowieść – na tle sielskiego krajobrazu – nie pozwalająca przestać się śmiać.

Po seansie zapraszamy na warsztaty artystyczne
Bilety: 12 zł ( w kasie), 11 zł ( on line)
Partner cyklu:  Księgarnia Pod Globusem

 

MAŁA KIKA

Filmowe spotkania dla młodych Widzów. Widzimy się w każdą niedzielę o 12:00. Po projekcjach zaplanowaliśmy ciekawe warsztaty dla naszych milusińskich. Bilety: 12 zł ( w kasie), 11 zł ( on line)

Wydarzenia dla dzieci w KRKino.pl

21 stycznia /niedziela/  12:00
CHŁOPIEC W SKORUPCE i inne filmy krótkie 50'
DZIEWCZYNKA I NOC |HEJ JELONKU! |KIESZONKOWY CZŁOWIECZEK |MAŁY PTASZEK I GĄSIENICA |SABAKU | ZAGUBIONY LIST

Czy to źle, że każdy z nas jest inny? A może te różnice są naszą największą siłą? W zestawie krótkich metraży, dzieci spotkają wyjątkowych bohaterów m.in. Kieszonkowego Człowieczka, Jelonka i Odda.
 
Po seansie zapraszamy na warsztaty artystyczne.

 

KINO BAMBINO

Kino Bambino jest pierwszą taką akcją kinową dla rodziców małych dzieci zorganizowaną po "właściwej stronie Wisły".
Zapraszamy rodziców z maluchami na pokazy świetnych filmów w warunkach sprzyjających maluchom. Bilety: 12 zł ( w kasie), 11 zł ( on line)

23 stycznia /wtorek/ |11:00
ATAK PANIKI | Atak paniki, reż. Paweł Maślona, Polska 2017, 100'

Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.
 

 

 

Gdzie

ul. Ignacego Krasickiego 18, 30-503 Kraków
Rezerwacja biletów:
tel: 12 296 41 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.