Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

29-03-2018
Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
Kraków

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha
Kino Pod Baranami

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

Bilety dla rodziców - 13 zł

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

W czwartek, 29 marca, Kino Pod Baranami zaprasza rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Wieża. Jasny dzień. - trzymającego w napięciu nagrodzonego w Gdyni, prezentowanego na festiwalu w Berlinie debiutu reżyserskiego Jagody Szelc, laureatki Paszportu POLITYKI.


WIEŻA. JASNY DZIEŃ. | TOWER. A BRIGHT DAY.
reż. Jagoda Szelc, Polska 2017, 111'

WIEŻA. JASNY DZIEŃ. | WIEŻA. JASNY DZIEŃ.
reż. Jagoda Szelc, Polska 2017, 111’

MFF w Berlinie 2018: sekcja Forum
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: najlepszy debiut reżyserski (Jagoda Szelc), najlepszy scenariusz (Jagoda Szelc)

Na parę dni przed Pierwszą Komunią Świętą ich córki, małżeństwo Mulę (Anna Krotoska) i Michała (Rafał Cieluch) odwiedza niecodzienny gość. To niewidziana od lat młodsza siostra Muli - Kaja (Małgorzata Szczerbowska). Z dnia na dzień jej zachowanie wydaje się dla rodziny coraz bardziej dziwne. Kościelna uroczystość się zbliża, a atmosfera między siostrami gęstnieje. Wokół także dochodzi do wydarzeń, które trudno wyjaśnić. Wkrótce ma się okazać, że istnieje inny, ważniejszy powód, dla którego Kaja zdecydowała się wrócić.

Thriller psychologiczny Wieża. Jasny dzień. to prawdziwe objawienie Festiwalu Filmowego w Gdyni, debiut reżyserski Jagody Szelc, tegorocznej laureatki Paszportu POLITYKI. To pozbawiony zbędnych dialogów i trzymający w napięciu autorski film przepełniony symboliką i pięknymi krajobrazami Kotliny Kłodzkiej. Obraz został zakwalifikowany do prestiżowej sekcji Forum 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.
 
Bilety: 13 zł

 KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (informacje, uwagi, propozycje)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach