Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

03-08-2017
Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
Kraków

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha
Kino Pod Baranami

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.


BILETY DLA RODZICÓW: 13 zł

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!

3 sierpnia, o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza rodziców z małymi dziećmi na film Atomic Blonde - stylowy, trzymający w napięciu szpiegowski thriller z Charlize Theron w roli głównej.

ATOMIC BLONDE
reż. David Leitch, USA 2017, 115’

Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona The Coldest City.
Czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.
Trzymający w napięciu, stylowy i pełen akcji szpiegowski thriller z Charlize Theron (Mad Max: Na drodze gniewu) w roli głównej. Na ekranie partnerują jej James McAvoy (Split), John Goodman (Cloverfield Lane 10) oraz Sofia Boutella (Kingsman: Tajne służby).
 
Theron stworzyła bohaterkę, jakiej teraz potrzebujemy: równie wyrachowana i gładka w obyciu jak Bond, dynamiczna i opanowana jak Wick, Lorraine może spokojnie dołączyć do grona wielkich bohaterów filmów akcji i nie potrzebuje do tego niczyjej zgody.
Britt Hayes, ScreenCrush.


KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (informacje, uwagi, propozycje)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach