Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

14-12-2017
Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
Kraków

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha
Kino Pod Baranami

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

BILETY DLA RODZICÓW: 13 zł

W czwartek, 14 grudnia, o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza rodziców z małymi dziećmi na nagrodzony w Cannes thriller psychologiczny wybitnego greckiego reżysera, Yorgosa Lanthimosa – Zabicie świętego jelenia z Nicole Kidman i Colinem Farrellem w rolach głównych.

ZABICIE ŚWIĘTEGO JELENIA | THE KILLING OF A SACRED DEER
reż. Yorgos Lanthimos, Wielka Brytania/Irlandia/USA 2017, 121'

MFF w Cannes 2017: konkurs główny, najlepszy scenariusz (Yorgos Lanthimos)
Steven (Farrell) jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona, Anna (Kidman), szanowaną okulistką. Mają dwójkę dzieci: 14-letnią Kim i 12-letniego Boba. Są zamożni, zdrowi i toczą szczęśliwe, rodzinne życie. Steven przyjaźni się z 16-letnim Martinem, który nie ma ojca i którego niejako przyjął pod swoje skrzydła. Pewnego dnia mężczyzna przedstawia chłopaka swojej rodzinie. Od tego czasu sprawy przybierają nieoczekiwany, katastrofalny w skutkach obrót. Idealny świat zamienia się w chaos, a Steven staje przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie.

Nagrodzony w Cannes nowy film Yorgosa Lanthimosa, jednego z najbardziej oryginalnych, kontrowersyjnych i utalentowanych współczesnych reżyserów, twórcy filmów Kieł i Lobster. Colin Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone w hipnotycznym thrillerze, z inspiracjami sięgającymi greckiej tragedii.

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl


KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (informacje, uwagi, propozycje)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach