Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

19-10-2017
Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
Kraków

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha
Kino Pod Baranami

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.


BILETY DLA RODZICÓW: 13 zł

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!

W czwartek, 19 października, o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza rodziców z małymi dziećmi na nagrodzony w Berlinie najnowszy film reżysera Glorii - Fantastyczna kobieta. To opowieść o bezkompromisowej, nie dającej się wpisać w żaden schemat Marinie, która musi walczyć o swoje uczucia i godność.

FANTASTYCZNA KOBIETA | UNA MUJER FANTÁSTICA
reż. Sebastián Lelio, Chile/USA/Niemcy/Hiszpania 2017, 105'
Film prezentowany z polskimi i angielskimi napisami.

Oscary 2018: chilijski kandydat do nagrody dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego
MFF w Berlinie 2017: udział w konkursie głównym, specjalne wyróżnienie Jury Ekumenicznego, najlepszy scenariusz (Sebastián Lelio, Gonzalo Maza), nagroda Teddy dla najlepszego filmu o tematyce LGBT

Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.
 
Reżyser Fantastycznej kobiety wykazał się wyczuciem, obsadzając w głównej roli debiutantkę: zachwycająca Daniela Vega łączy na ekranie zmysłowość z siłą, a wrażliwość z uporem. Sebastián Lelio (twórca Świętej rodziny, Roku tygrysa czy Glorii) stworzył bohaterkę, która w pojedynkę – i w nienagannym makijażu – staje do walki z uprzedzeniami. Marina jest fantastyczną kobietą: nie daje się wpisać w żaden schemat i bezkompromisowo idzie pod prąd.


 


KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (informacje, uwagi, propozycje)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach