Konkurs „Zdrowy, rodzinny posiłek”

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida zaprasza do udziału w konkursie pt. „Zdrowy, rodzinny posiłek” w ramach akcji „Akademia Zdrowego Łakomczucha”.
Zgłoszenia można przesyłać do 16 XI 2017 r. , finał konkursu - 22 XI 2017 r. w ARTzonie Osrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie.

Celem konkursu „Zdrowy, rodzinny posiłek" jest  propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych całej rodziny. Konkurs przeprowadzony jest w trzech kategoriach: menu dzienne, zbilansowany obiad dla rodziny i słodycze bez cukru.

Prześlij przepis na zdrowe menu dla rodziny!

KATEGORIE KONKURSOWE:
1)  Menu dzienne; aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przykładowe menu dzienne, w którym zgłaszający powinien wypisać przepisy trzech głównych posiłków (śniadanie, obiad, kolacja);
2)  Zbilansowany obiad dla rodziny; aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przepis na zbilansowany obiad dla rodziny (złożony z trzech części: przystawka, danie główne i deser) wraz z fotografią tego dania;
3) Słodycze bez cukru; aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przepis na smaczny i słodki podwieczorek dla dzieci do 3 roku życia (prosimy o przesłanie przepisu wraz z przygotowaniem, przekąska nie może zawierać cukru, mile widziane zdjęcie gotowego produktu).

Terminy zgłoszeń upływa 16 XI 2017 r.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z dopiskiem w tytule maila KONKURS „Zdrowy, rodzinny posiłek".
Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie prawidłowo wypełnionego zgłoszenia dostępnego na stronie www.artzona.okn.edu.pl

Finał konkursu odbędzie się 22 XI (środa), g. 14.30 po ostatnich warsztatach edukacyjnych z cyklu Akademia Zdrowego Łakomczucha.ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida,
os. Górali 4, Kraków
tel. 12 644-38-98
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN