Fit Mama - zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
ul. Papiernicza 2
Kraków

Mamo, nie siedź w domu! W ramach spotkań w Strefie Rodzica w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” powracają zajęcia fitness dla mam i kobiet w ciąży. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek w podziale na dwie grupy. Obowiązują zapisy.

Zajęcia fitness dla mam

Fit mama dla kobiet w ciąży

godz. 10.00
Ćwiczenia ogólnousprawniające z zakresu fitness, pilates, stretching, technik rehabilitacyjnych mające za zadanie poprawę pracy układu krwionośnego, oddechowego i mięśniowego. Zadbamy o utrzymanie prawidłowej postawy  oraz rozwój świadomości własnego ciała.  Dzięki ćwiczeniom przyszłe Mamy lepiej zniosą dolegliwości związane z ciążą, a także łatwiej i szybciej powrócą do dawnej formy po porodzie.

Gimnastyka szczególnie skierowana dla pań w II i III trymestrze ciąży bez przeciwskazań do podejmowania aktywności fizycznej. Czas zajęć: 45 min.

Fit mama dla kobiet po ciąży
Godz. 11.00

Ćwiczenia ogólnokondycyjne wspomagające powrót mam  do formy sprzed ciąży. Naszym celem będzie poprawa funkcjonowania mięśni dna miednicy, brzucha, grzbietu, wyszczuplenie oraz wymodelowanie mięśni ud i pośladków. Jednocześnie ćwiczenia będą wspaniałym sposobem na zwalczanie zmęczenia i braku energii.
Początek podejmowania ćwiczeń to zazwyczaj 6-8 tygodni od porodu naturalnego. Po cesarskim cięciu trzeba poczekać do 10-12 tygodnia.

Prowadzenie: Anna Połeć z Idea Fit - fizjoterapeuta, sportowiec – była reprezentantka Polski w tenisie stołowym. Szkoleniowiec grup młodszych w tenisie stołowym. Instruktor fitness, pilates oraz pływania.
Obowiązują zapisy!
Liczba miejsc w grupach ograniczona. Zapisy do grup odbywać się będą od 11 do 18 września wg kolejności zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat maila: FIT MAMA

Koszt udziału w zajęciach to tylko 1 zł!

Więcej informacji oraz harmonogram pozostałych spotkań na stronie www.dworek.eu