Nie ze mną takie tere-fere

Światowy hit – jedenaście wydanych tomów, zdobywca Funny Prize im. Roalda Dahla – „Nie ze mną takie tere-fere” Jima Smitha to jedna z najzabawniejszych książek tego roku. 
 
To książka mówiąca językiem współczesnych dzieci, świetna dla fanów Koszmarnego Karolka oraz „Dziennika Cwaniaczka". Absurdalny humor sytuacyjny, mnóstwo gagów miesza się z ekscytującą fabułą i wyrazistością całości. Potwierdzają to zarówno dzieci, jak i ich rodzice:
 
Niezwykle śmieszne, istny surrealistyczny chaos!
„The Guardian”
 
Recenzja z ust naszego ośmiolatka: Mogę ją zatrzymać i pożyczyć koledze? Lepszej rekomendacji nie znajdziecie!
„The Observer”

Książki, które cieszą, wzbudzają śmiech i z których bohaterami dzieci mogą się utożsamiać, są najlepiej przez nie przyjmowane. Jedną z takich książek jest „Nie ze mną takie tere-fere” – nasza ulubiona rodzinna nowość!
Agata Skjold, autorka bloga Pomysłowa Mama

 

Najzabawniejsza książka dla dzieci

 
Jim Smith jest najbardziej fajowym pisarzem na świecie, fajowym do potęgi dziesiątej, a dzieci go uwielbiają! Ukończył z wyróżnieniem uczelnię artystyczną i zajął się kreowaniem marki uroczej sieci kawiarni. Projektuje również pocztówki i podarunki pod pseudonimem Waldo Pancake, co po polsku brzmi Waldemar Naleśnik.

Jim Smith: Nie ze mną takie tere-fere!
Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska    
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Znak emotikon
Rok wydania: 2017

www.znak.com.pl